Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57

 Dzisiaj przeczytano
 6087 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jaki monitor 19" , Tonio 18/05/02 23:03
jakieś sugestie co do wyboru??
mam ok 1500zł do wydania
no i płaski kineskop :-)

  1. Płaski kineskop powiadasz .. hmm... za 1500 zł... i pewnie 17" , Yosarian 18/05/02 23:29
    no to np:
    http://www.nec.pl/...=415&LPN=1&PID=505165

    albo tańszy
    http://www.nec.pl/...=415&LPN=1&PID=505150

    a może 19" (nie do końca płaski ale też bardzo dobry)
    http://www.nec.pl/...=415&LPN=1&PID=267147

    rzecz jasna mowię NEC'u :-)

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

    1. sorry ale nie doczytalem tych 19" , Yosarian 18/05/02 23:30
      ;-))

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

      1. no to jeszcze raz ja :-) , Yosarian 18/05/02 23:33
        Poczytaj sobie ten wątek
        http://www.twojepc.pl/boardPytanie19154.htm

        tam Zryty napisał że we Wrocku ceny 19" so 1599 z vat i to płaszczaka neca

        All the best people in life seem to like
        LINUX.
        Steve Wozniak

        1. dokładnie , Zryty_Berecik 19/05/02 00:48
          nec FE950+ ten co ja mam , kania , i zgreg we wrocku w polbras.com
          jest po 1599zł z vatem
          więc 100zł nie wiecej i masz wypasa
          i chyba warto te 100zł wiecej dać !
          http://www.nec.pl/...=415&LPN=1&PID=505185

          w pcprojekt.pl ten monitorek jest po 1650zł
          wiec z tego co wiem to w polbras.com jest najtaniej w polsce

          1. sam , Kane 19/05/02 07:50
            jestes KANIA !!! :))) Qrcze jak moj nick moze sie mylic z Kanią to ja nie wiem

            Pozdro Kane

            1. :)))) , McKania 19/05/02 12:05
              a jednak mozna:)))

              config: skóra, fura i coreDuo ;)

            2. coosh sie tak denerwujesh , Zryty_Berecik 19/05/02 16:58
              :)))))))))))))))
              troche loozuu
              nikt nie jest idealny

          2. No pewnie, że warto .. , NimnuL-Redakcja 19/05/02 08:52
            Na monitorze podobnie jak na płycie głównej nie można oszczędzać ... a nawet tym bardzie, bo monitor ma się na kilka(naście) latek ....
            Gdybym teraz kupował monitor to na pewno ten co mówisz.

            Gdyby nie wymyślono elektryczności,
            siedziałbym przed komputerem przy
            świeczkach.

  2. a co oprócz Neca?? , Tonio 20/05/02 10:39
    może Viewsonic????G90F

    1. ja tam polecam viewsoniki ale one sa drozsze... , Ranx 21/05/02 18:01
      z tym ze to teraz i nec i VS kozystaja z jednych kineskopow:))))

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL