Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05

 Dzisiaj przeczytano
 9480 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pentium 2, krecenie , ParanoiK 19/05/02 16:41
mam problema :> mianowicie mam p2 350, i chce go dopalic. jest jakakolwiek mozliwosc odblokowania mnoznika? pamietam ze byly kiedys na ten temat artykuly, tylko nie moge sie do nich dokopac. aaa... pentak bryka sobie na asusie p2b. thx za pomoc.

p.

Pozdrawiam... ParanoiK
gadu gadu: 63569

  1. Poszukaj w , NimnuL-Redakcja 19/05/02 17:40
    archiwum - na bank było opisane dośc dokładnie co zroić ... nalezy odizolwać 1 styk, ale nie pamiętak jaki ... looknij w archiwum.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. Mnożnika , PKort 19/05/02 17:41
    to raczej sobie nie odblokujesz. Ale procesor powinien zadziałać na szynie 112MHz...

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. buech... nadal nic , ParanoiK 19/05/02 20:10
      co prawda chodzi 350@466 przez fsb... ale to cos malo ;>>> i wlasnie sie zorientowalem ze na p2b nie ma mozliwosci regulacji napiecia ;/

      p.

      Pozdrawiam... ParanoiK
      gadu gadu: 63569

      1. no niezupelnie , Olo 19/05/02 20:57
        napiecie mozna ustawiac kombinujac na zlaczu slot1 (sorry ale nie mam podreka odpowiedniego pdf'a od intela). Jest to troche hardcore ale sie da. A mnoznika raczej nie odblokujesz chyba ze masz egzemplaz inzynieryjny procka.

        1. ogolnie sie dalo? , ParanoiK 20/05/02 01:33
          ogolnie chyba sie dalo przez zamalowanie nozki jakiejs zmieniac potem mnoznik... ale nie pamietam co i jak... w kazdym razie chodzi na 466 ;>

          Pozdrawiam... ParanoiK
          gadu gadu: 63569

          1. oczywiscie ze nie , Olo 20/05/02 17:00
            od pewnego czasu procki intela maja skutecznie zablokowany mnoznik, poza wlasnie egzemplarzami inzynieryjnymi. Nozke na slocie zamalowywalo sie np. po to zeby puscic celerona na 100MHz fsb, i podobnie mozna podejsc do ustawien napiecia vcore. A twoj petak chodzi na 466 ci bo ustawiles 133 x 3.5

  3. przypomij sie na maila , GULIwer 21/05/02 12:43
    to ci dam artykulik jak zwiekszyć vcore a mnożnika nie odblokujesz nie ingerując w jądro proca. CZYLI ZAPOMNIJ
    nóze się malowało B21 żeb na celu FSB 66 mieć FSB100 odchodził probel z agp bo przy kręceniu wciaż utrzymywało się 1/1 gdzie gdy procek był def 100 BX dawał 2/3 jeśli mobo nie miało zworek AGP bądx opcji w biosie

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL