Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 05:41
 » [yureq] 05:33
 » RoBakk 05:16
 » Sebek 05:14
 » PeKa 05:13
 » hokr 05:02
 » Promilus 04:53
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39

 Dzisiaj przeczytano
 14988 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Outlook Express-wolne otwieranie ciąg dalszy , obiwan 21/05/02 12:59
Pisałem już o tym w zeszłym tygodniu.Ale problem nadal istnieje.Outlook Express otwiera się
około 40 sekund, w czasie których szlag trafia mnie przynajmniej 40 razy.Kolega Riker sugerował,że
mam czarnobylka na dysku.Sprawdziłem trzema progsami antyvirowymi: Norton, PC-cillin 2002
i onlinowyw skanerem Mks. Zero wirusów.Dodatkowo zapuściłem Speeddisk'a i zainstalowałem jeszcze raz
IE 6.0 pl.Ciągle to samo.Pomóżcie
P.S. Ostatnio zapomniałem podziękować Rikerowi i Twardemu za odpowiedzi co niniejszym czynię.Dzięki. Mój system to WinXP Professional.

...and justice for all

  1. Norton miał rację, ... , Kalkin 21/05/02 13:23
    ... Twój problem wiąże sie z wincih'em. Kiedyś miałeś go i dlatego masz uszkodzoną jedną bibliotekę której używa OE. Poczytaj na stronie symanteca o która bibliotekę chodzi i podmień na nieuszkodzoną ( z instalki windowsa ) możesz to zrobić windows commanderem ( ma on możliwość grzebania w plikach *.cab.

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

  2. wejdź , mirkrup 21/05/02 13:31
    na www.drweb.com.pl i ściągnij ten program"
    http://www.drweb.com.pl/download/428/!drw32p.exe
    a następnie klucz do niego
    http://www.drweb.com.pl/...load/Infosystem2002.dwz
    i sprawdź komputer, możliwe, że masz zainstalowanego jakiegoś trojana, choć z drugiej strony ostatnio przeżyłem załamanie nerwowe z powodu Outlooka 2000.

  3. A może problem jest banalny , Yosarian 21/05/02 15:33
    i polega na tym że masz mnóstwo koresponecji z załącznikami, grupy dyskusyjne itp. no i jeszcze antywira który ci to sprawdza podczas uruchamiania i to trwa.

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

    1. Nic... , obiwan 21/05/02 21:03
      z tych rzeczy.

      ...and justice for all

  4. Windows Messenger , Bartek 21/05/02 20:14
    Miałem to samo. Wywaliłem Messenger'a i po problemie.

    1. Jak to zrobić ? , obiwan 21/05/02 21:00
      Fizycznie go usunąć???

      ...and justice for all

      1. proste , PIvO 21/05/02 21:13
        wchodzisz do katalogu windows
        pozniej do katalogu ini
        wyszujuesz plik sysoc.ini (albo jakos podobnie)
        i edytujac plik usuwasz wszystkie slowa hide z niego
        pozniej wchodzisz do dodaj usun programy/zainstalowane komponenty i włala! :D

        [A kiedy odetna siec]
        [Przestane istniec]
        [mail: p1vo@o2.pl]

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL