Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 05:41
 » [yureq] 05:33
 » RoBakk 05:16
 » Sebek 05:14
 » PeKa 05:13
 » hokr 05:02
 » Promilus 04:53
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39

 Dzisiaj przeczytano
 15257 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows 2k , Piapia 21/05/02 18:20
Wlasnie skonczylem instalowac Win2k. i mam kilka pytan.
Czy mozna tak skonfigurowac windowsa ze bede tak jakby dwa oddzielne systemy (chodzi o oddzielne rejestry itp). Głownie ma to polegac na tym ze przy starcie bede sie logowal np. Gry lub Programy. I kazdy bedzie sluzyl do czego innego. Nie chce zasmiecac go instalacjami gier itp.
Nie wchodzi w gre instalacja drugiego windowsa na drugiej partycji (tak mialem caly czas).


PS. jak importowac ksiazke adresowa i ustawienia Outlooka ( z offica XP PL)-mam stara instalke na drugim dysku.

Pozdrawiam

"Człowiek się starzeje bo się
nie bawi" B&W
gg40609

  1. Ad.1 , majek 21/05/02 20:14
    to raczej sie nie da tak zrobic
    Ad.2 wejdz do katalogu
    C:\Documents and Settings\twoj_login\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities i tam jest katlog (i) cos w styu {56378468 itd... i tam masz outlook express- tam sa twoje wiadomosci i chyba(!) ustawienia tez i jak zalozysz na w2k swoja tozsamosc to skopiuj tamte pliki z XP do tego samego (beda inne cyfry)katalogu na w2k


    ... ale jak to?!

  2. Ad1 .. , NimnuL-Redakcja 22/05/02 10:06
    tak jak mówisz nie da się zrobić, ale na upartego można sobie system Ghostem zrobić i instalować gdy chcesz zagrać ... u mnie goły win2k, ze sterami i kilkoma programami instaluje się około 15 minut ....

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL