Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » gromki_86 06:58
 » Dexter 06:55
 » szczebel 06:32
 » Kenny 06:21
 » dugi 06:16
 » XepeR 06:03
 » KHot 05:41
 » [yureq] 05:33
 » RoBakk 05:16
 » Sebek 05:14
 » PeKa 05:13
 » hokr 05:02
 » Promilus 04:53

 Dzisiaj przeczytano
 17296 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pamietacie ten incydent z eOsłem? Jesli tak to rzuccie okiem... , Setlerin 21/05/02 21:52
...wlasnie odebralem poczte i dostalem od kolegi boardowicza barta30 mail z taka oto trescia:
"Czuje się w obowiązku przeprosić za mój niczym nie uzasadniony wybuch . Na boardzie bywam rzadko i nigdy
faktycznie nie słyszałem eOśle . Chylę czoło i jeszcze raz przepraszam Bart"

Pisze to po to, by pokazac, ze kolega Bart nie jest jakims tam chamem, tylko po prostu zle zrozumial moja odpowiedz. Jak widac Bart przeprosil jak na cywilizowanego czlowieka przystalo... Wiecej nie bede pisal, bo chyba kazdy potrafi wyciagnac wnioski. Bardzo ladnie zazegnany konflikt, a kolega Bart naprawde jest równy gość i nie powiem o nim nic zlego.... Przeprosil i juz jest wszystko ok.... Oby wiecej takich ludzi!

PS. Jesli ktos nie wie o co chodzi to podaje link: http://twojepc.pl/boardPytanie19310.htm

Serdeczne pozdrowienia dla Kolegi Barta.

Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

  1. spox , coobav 21/05/02 21:56
    kulturka to podstawa. Niektorzy powinni brac przyklad.

    Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
    Legion5 R7-5800H, RTX3060

  2. stary board wraca , xmac 21/05/02 22:01
    bo juz mialem dosc tych wyzwisk i obelg

    dual&mobile power
    XMAC

  3. SET, a do mnie doszlo cus takiego , Deus ex machine 21/05/02 22:40
    "Jesteś za cienki mały człowieczku żeby kogoś oceniać" od kolegi barta, tyz na priva.
    a) musial mnie nie widziec, do cienkosci mi daleko .-) do malosci tez.
    b) sorki Dhoine, ale nie wytrzymalem .-) jak zobaczylem post Setlerina
    c) muhahahahahahahaha, ogolna radosc

    "Uti non Abuti"

    1. No coz.. , Setlerin 21/05/02 22:59
      ...do mnie napisal na priva kulturalnie i w ogole, wiec ja do niego nic nie mam.

      Nie czaje punktu b i c ;) ale jestem troche zmeczony wiec jutro przeczytam :)

      Pozdr.

      Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

    2. Ja sie nie gniewam , Dhoine 21/05/02 23:20
      Ja tylko wyrazalem swoja opinie.
      Deus - jak to zwyklem mawiac - wyluzuj, bo ci zylka strzeli ;)

      1. puffffff , Deus ex machine 22/05/02 06:53
        poszla w cholere
        zylka of koz .-)

        muchachachacha .-)

        "Uti non Abuti"

  4. brawa dla kolegi barta , Thadeus 22/05/02 13:39
    dawnne czesy wracaja

    ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL