Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » XepeR 08:26
 » Artaa 08:26
 » PeKa 08:24
 » ulan 08:16
 » Kenny 08:15
 » abes99 08:07
 » NimnuL 08:01
 » 247 07:59
 » Logic-3 07:51
 » ligand17 07:48
 » Pietka 07:47
 » steve 07:40
 » Druzil 07:38
 » DYD 07:34
 » JE Jacaw 07:33
 » Zbyl 07:31
 » marek_m 07:20
 » gromki_86 07:18
 » stas 07:15
 » AfiP 07:14

 Dzisiaj przeczytano
 20215 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

FlashGET na dwoch roznych profilach xp , Setlerin 22/05/02 19:50
Hi,
Mam taki problem: gdy odpale FlashGETa na drugim profilu w XP to jest zupelnie inaczej skonfigurowany niz na moim, a co gorsze nie moge kontynuowac sciagania z mojego profilu. A mam taka sytuacja, ze pol dnia musi byc komp na drugim profilu, i chcialbym aby zawsze FlashGet sciagal... Wiem, ze to dziwne, i ze to, ze FlashGET jest na dwoch roznych profilach inaczej skonfigurowany to normalna rzecz [na drugim profilu konfig = default]. Moze jest jakis sposob, aby FlashGET w drugim profilu w XP byl FlashGETem z mojego profilu? :)
Takie numery robilem z DC, eDonkeyem - na dwoch profilach byl jakby "ten sam program", wiec nie obchodzilo mnie na ktorym profilu leci download.

Pozdr.

Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

  1. rozwiązanie , Magnus 23/05/02 12:18
    może nie takie jakbyś oczekiwał.
    Ale najprościej to uruchom ściąganie na swoim profilu poczym w menu start wybierz Log OFF twójlogin i w okienku wybierz switch user. Zaloguj się na drugie konto. Dzięki temu będziesz uzywał drugiego profilu a na pierwszy będzie ci się ściągało.
    Jeśli nie masz takiej opcji to zainstaluj pakiet Powertoys bo nie pamiętam czy to czasem właśnie nie powertoys dodaje taką funkcje czy jest to standardowo w systemie.

    1. Tak, to chyba jedyne wyjscie... , Setlerin 23/05/02 14:41
      ..thnx...

      Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL