Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 09:23
 » malyy 09:23
 » Carat 09:20
 » Magnus 09:16
 » Wolf 09:14
 » emigrus 09:10
 » PaszkfiL 09:09
 » Kenny 09:09
 » Tomasz 09:06
 » Pietka 09:02
 » hokr 09:01
 » 247 08:48
 » Venom79 08:43
 » Artaa 08:42
 » AdiQ 08:31
 » XepeR 08:26
 » PeKa 08:24
 » ulan 08:16
 » abes99 08:07
 » NimnuL 08:01

 Dzisiaj przeczytano
 21928 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

DDR533 na 400 MHz (underclock ;-) , konto_usuniete01 23/05/02 17:55
Mili panstwo,
otoz za calkiem niedlugo mam zamiar sobie sprawic nowy komputerek,
wybralem plyta glowna MSI 845D ultra ARU, nie obsluguje pamiatek DDR533, pytanie mam nastepujace: czy beda dzialaly z ta plyta?
Oczywiscie nie licze na zwiekszona predkosc, tylko na to ze pojda na 400 MHz.
I jeszcze jedno - o co chodzi z dodatkowym gniazdem zasilania dla plyt z PIV?

  1. Przepraszam ale... , Tony Soprano 23/05/02 18:17
    piszesz tak chaotycznie, myląc jeszcze terminy, że nic z tego nie rozumiem...
    Nie ma takich pamięci: DDR533... prawdopodobnie chodzi Ci o DDR RAM PC2700 = DDR333. 533 MHz to FSB dla PIV w trybie QDR.
    Twoja przyszła płyta jest na 845D więc obsługuje FSB 100 MHz, w trybie QDR = 400 MHz. Intel 845E obsługuje 533 MHz w QDR.
    Nie widzę powodów, aby pamieći PC2700 działały jako PC2100
    Czy o to chodziło? A może odwrotnie? Z posta nie mogę wywnioskować.
    Pozdro,

    1. eee, poprawka , Tony Soprano 23/05/02 18:19
      "Nie widzę powodów, aby pamięci PC2700 nie działały jako PC2100" Tak to miało być, jeśli w ogóle o to chodziło ;))

      1. dzieki i sorki , konto_usuniete01 23/05/02 21:31
        za byki...
        czeg czlowiek w pospiechu nie wymysli ;-)

      2. dzieki i sorki , konto_usuniete01 23/05/02 21:31
        za byki...
        czego to czlowiek w pospiechu nie wymysli ;-)

      3. He he he , Tony Soprano 28/05/02 22:23
        Ten post już był ;))))))))
        I wiem, że byka zrobiłem - nie ma być QDR a Quad Pumped Bus - czyli normalnie mówiąc: FSB x 4
        Pozdro,
        Matrix has You.

        1. ano i ja to pisalem , mel2 30/05/02 17:01
          a tu wcielo - ehhhh - kiszka- ciekawe ile jeszcze wetnie

          Don't lose your head,
          There can be only one.

  2. a po co 854D , Meteor 23/05/02 22:14
    zastanow sie nad SISem 645DX...

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL