Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51
 » Kool@ 09:44

 Dzisiaj przeczytano
 24167 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z instalowaniem Windy (jakiejkolwiek) , BENY 29/05/02 07:12
Mam maly problem.
Nie moge zainstalowac jakiegokolwiek Windowsa na zaqpionym dla qmlpa sprzecie.
Wszystko jest spox do czasu. To znaczy dziele dysk na partycje itd. W momencie jak daje SETUP w windzie ekran robi sie caly czarny i nie reaguje na nic.
Czytnik CD jest dobry, probowalem to samo zrobic na moim sprzecie i nie bylo problemow, a jak do jego kompa wlozylem mojego CD-ROMka tez nie chcial zaskoczyc.
Jak na moje oko to moze cos z plyta glowna lub sektory na hadeku (ale na nowym...?).
Problem rozwiazalem w prosty sposob, choc wiem, ze to nie zalatwia sprawy. Na moim sprzecie instalowalem Winde do pierwszego resa. Pozniej przekladalem HDD do jego kompa i tam konczylem instalke. Ale musialem robic to (jak do tej pory - i mam nadzieje ze juz bedzie spox) trzykrotnie. Dlaczego? Ano poniewaz po kilkugodzinnej prawidlowej pracy przestawal widziec naped CD w kompie. To znaczy pod DOSem i w BIOSIE nie mial problema, lecz po zaladowaniu windy kapa.
Kto wie, co moglo byc przyczyna? I co najprawdopodobniej moze byc nie tak?

/ Najlepsza sygnaturka /
/ to brak sygnaturki /

  1. uruchomic... , metacom 29/05/02 10:03
    ...setupcor.exe
    ...powinno pomoc.

    Największą sztuczką Szatana jest to,
    że ludzie w niego nie wierzą.

    1. Nie... , BENY 29/05/02 13:30
      Ani setup, ani setupcor nie biega... Chyba juz to pisalem...

      / Najlepsza sygnaturka /
      / to brak sygnaturki /

  2. mozliwe ze pamieci , glewik 29/05/02 10:18
    sa uszkodzone lub maja za bardzo rygorystyczne ustawienia.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    1. Pamieci sprawne - 256 DDR Spectek , BENY 29/05/02 13:29
      Sprawdzalem w moim kompie. Ustawienia DEFAULT i nic...

      / Najlepsza sygnaturka /
      / to brak sygnaturki /

  3. spróbuj , mirkrup 29/05/02 13:58
    totalnie "wyzerować" HDD - miałem kiedyś podobną sytuację.

    1. Co masz na mysli WYZEROWAC? , BENY 29/05/02 14:15
      Dwa razy juz formatowalem C, a raz usunalem wszystkie partycje i zrobilem je na nowo i nic to nie dalo...

      / Najlepsza sygnaturka /
      / to brak sygnaturki /

      1. jaki dysk , GULIwer 29/05/02 15:53
        producent
        zaciagasz odpowiedni progz i zapełniasz dysk zerami zwi sie to bodajże zero file drivenig

        I'm only noise on wires

  4. ochrona antywirusowa w BIOS-ie , Wozik 29/05/02 15:22
    Wyłączyć!

    ;-)

    http://wozik.com
    Black Label Society SDMF
    Powered by Core 2 Duo

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL