Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51
 » Kool@ 09:44

 Dzisiaj przeczytano
 24214 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

drivery do Sb Live! please , chris_gd 29/05/02 07:30
mam Live 1024 ale bez driverów Xp! wykrywa (fakt nie działa perfect na tych ale przynajmniej coś) szukam driverów pod 9x/ME wszystko co znajduje na np. www.creative.com to tylko upgrade które wymagają już zaistalowanej karty np. z cd-ka którego nie posiadam, ma ktoś jakieś linki do pełnych driverów i Life Wire 3.0

Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  1. tutaj sa sterowniki , J@rek 29/05/02 07:56
    http://www.win2k.px.pl/...p=viewdownload&cid=3

    i wpisz np. "live" w oknie wyszukiwarki

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  2. link , Twardy 29/05/02 07:58
    Live Ware 3.0 - na driverach na tym boardzie :-)
    reszta na:
    http://www.pc.com.pl/...&Rodzaj=1&Litera=S
    Dziwię się,że szukasz.

  3. KXdrv , intermax 29/05/02 08:35
    lepiej zapodaj sobie stery KXproject http://www.kxproject.spb.ru/down.php. Pod Xp sa extra.

    1. A jak.... , Kilgor-Admin 29/05/02 08:41
      ... na nich z 4 glosnikami i EAX itd ?

      Pozdr. Kilgor
      Admin Board'a

      1. EAX , intermax 29/05/02 10:00
        nie dziala ale 4 glosniki jak najbardziej. I generalnie lepsza jakosc dzwieku (muzyki).

        1. z tą lepszą jakością to różnie bywa... , Godmaker 29/05/02 10:46
          szumów troszke jakby mniej ale u mnie co jakiś czas coś trzeszczy... na sterach creativa tego nie ma

          ...:::| Think for yourself |:::...
          ...:::| Question authority |:::...

  4. ja uzywam sterow E-mu APS , Thadeus 29/05/02 17:09
    i dzialaja wysmieniecie :) a nowych kx nie polecam testowale i strasznie system obciazaja :( jak sie wecej cos robilo to sie dzwiek cial :( no i czasem obcazenie bylo takie ze programy poooooooooowoli odswierzaly okna - explorer w szczegolnosci. wiec wrocilem do APS'ow :)starsze kx byly lepsze ale to moze dlatego ze to bety.

    A APS'y polecam nie ma tao jak korektor parametryczne - miodzik i jakosc dzwieku znaacznie lepsza niz na innych sterach i baaardzo duzo kombinacji ustawien mozna zroboc sam ich nie rozgryzlem jeszcze :)

    ...

  5. ekhm... ;] , XTC 29/05/02 17:20
    że tak powiem... "no eax" "ładny dźwięk" :) - to wracamy w czasy vortków 1 i innych tego typu urządzeń... no i po co unCreative próbuje? ;)

    Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL