Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 12:08
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » emigrus 12:03
 » Wedrowiec 12:01
 » Liu CAs 11:52
 » Ament 11:47
 » rooter666 11:45
 » Brauni 11:45
 » sofolok 11:34
 » Kenny 11:28
 » Artaa 11:27
 » Hitman 11:23
 » Menah 11:12
 » Katoda Lt 11:07
 » NimnuL 10:54
 » @GUTEK@ 10:53
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36

 Dzisiaj przeczytano
 27629 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czyzby padl switch? , burz 29/05/02 18:16
Wczoraj komp przywital mnie info, ze mam wypiety kabelek z sieci... Ki diabel? Okazalo sie, ze problem jest ze switchem. Konkretnie, to dziwny objaw - pudelko jest piecioportowe (prod. LG) i nie dzialaja 3 porty wewnetrzne, natomiast dwa skrajne sa dobre. Myslalem, ze jak switch pada, to dokladnie, a tu padl jakby polowicznie.
Co robic? Mlotkiem go, czy do smietnika, a moze do naprawy???

apropos, wczoraj byla spora burza, siec mam w domu (3 kompy) oraz z dwoma innymi mieszkaniami w bloku. Skretka do tych dwoch jest prowadzona po murze i krawedzia dachu. Przepiecie jakies, czy co? Dziwne, bo padly porty zarowno te "domowe", jak i "zewnetrzne"...
???
pozdr., burz

___

  1. tak też najczęściej bywa :( , ili@s 29/05/02 20:22
    Padają poszczególne porty w Switchu a nie cały switch.
    Nieraz pomaga odłączenie go z prądu na kilkanaście minut
    Spróbuj może pomoże

  2. naprawa , Deus ex machine 30/05/02 15:33
    sie nie oplaca, chyba, ze masz gwarancje - to oddaj na gwarancji. A ceny 5 nie sa takie duze .-)

    "Uti non Abuti"

    1. n szczescie mam , burz 31/05/02 10:04
      gwarancje, tyle, ze musze dostarczyc do hurtowni, 60 km...
      pozdr., burz

      ___

      1. tylko bron bosze nie mow, ze , Deus ex machine 31/05/02 11:35
        to byla burza, jak sie zapytaja to dzialaly i przestaly dzialac - i wlasnie nie wiesz dlaczego .-)

        "Uti non Abuti"

        1. ;))))))) , burz 31/05/02 14:21
          No pewnie...
          burz

          ___

  3. wszystko tak selektywnie potrafi... , XTC 30/05/02 15:52
    nawet hub potrafi stracić parę portów a inne mogą pracować...

    Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL