Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 36725 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pomocy - internet , Grzehoo 2/07/02 01:42
Może Ktoś się orientuje, co może być przyczyną, że podczas buszowania po sieci co jakiś czas muszę restartować kompa, ponieważ przestaje otwierać strony (tak jakby był offline). Podejrzewałem już o to firewalla, ale zainstalowałem innego i jest to samo. Internet mam z kablówki (modem przez kartę sieciową do kompa). Może to wina karty sieciowej?
Z góry dzięki !

Pozdrawiam.
"Trust no one"

  1. wow pojecia nie mam , Yankes 2/07/02 02:29
    ale pewnie masz winde 98 ;) to zwale na nia :)

  2. moze , glewik 2/07/02 09:09
    masz jakis program w tle dzialajacy? proponowal bym przeskanowac system ad-aware.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    1. dokładnie , Grzehoo 2/07/02 09:40
      mam win98. Ad-aware używam często, więc w tle nie powinno nic śmiecić.

      Pozdrawiam.
      "Trust no one"

  3. Stawiam na modem , Minek 2/07/02 13:15
    Też mam internet przez kablówke i co jakiś czas net przestaje działać ale nie trzeba resetować kompa tylko wyłączyć na chwile modem z prądu i potem jest już ok (do następnego zwisu:-))

    GG 2933915

    1. ok! , Grzehoo 2/07/02 22:05
      ... wypróbuję tą metodę i dam znać. Może masz modem Motoroli SB4100E i internet od Multimediów?

      Pozdrawiam.
      "Trust no one"

      1. Ja bym proponowal , Yankes 2/07/02 23:34
        jednak wykonac telefonik... ;)

      2. faktycznie , Grzehoo 3/07/02 00:41
        pomogło wyłączenie na chwilę modemu z prądu, później musiałem odświeżyć ustawienia IP i poszło. Ale chyba jednak zadzwonię do nich, a nóż coś ciekawego powiedzą.

        Pozdrawiam.
        "Trust no one"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL