Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 38635 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jestem zmuszony ponowic moja prosbe [taskmanager] , kkom 2/07/02 09:32
Aaaaa! Co spostrzegawczy moze pamietaja moj problem z upierdliwym dupkiem zabijajacym mi taski http://twojepc.pl/boardPytanie21201.htm ...Niestety, narazie przegrywam i wciaz bardzo potrzebuje:
PROGRAMU BLOKUJACEGO DOSTEP DO _TASK MANAGERA_ W W9x

Heeelp!

pzdr.!
Krzys

404 - Sygnaturka under
construction

  1. załatw , Jumper 2/07/02 10:19
    klawiature np. klawisz delete....

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

    1. bez prawego przycisku myszki , atay 2/07/02 10:20
      nie uda mu się zamknąć osiołka :)

      _- Atay -_

  2. polecam program , glewik 2/07/02 10:19
    system lock
    http://www.r2.com.au/...oads/index.html?id=syslock
    zapuszczasz go jak wychodzisz do domu i koles nic nie zrobi nie znajac hasla.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  3. Hmm, może da się , Piter 2/07/02 10:28
    odszukać ten program lub jakieś pliki potrzebne mu do działania i uszkodzić bądź skasować je. Klient nie dostanie się do task menagera ale ty również :(

    "Uspokój się! bo zobaczysz,
    dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

  4. z tego co mówiłeś , atay 2/07/02 10:39
    to samo blokowanie task managera Ci nie wystarcza, bo klient zamyka to przez alt+ctrl... (chyba menadżer zadań się nazywa), coś się zmieniło ?

    _- Atay -_

    1. No wlasnie.. , kkom 2/07/02 10:48
      ...ow taskmanager jest odpalany przez ctrl+alt+del. A ja pragne by po wcisnieciu tych jebliwych klawiszy nie stalo sie NIC! :))) Juz nawet jestem sklonny wykopac ten utilek na zywca z systemu, najwyzej strace ow feature i by ubijac taski bede musial biegal po osobny soft, ale trudno.

      Jak zablokowac dostep do "3 klawiszy" i odpaleniu taskmanagera? :)

      404 - Sygnaturka under
      construction

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL