Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 36740 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

mam pytanko co do brazów CD , Babek 2/07/02 11:56
zrobilem obraz programem clone cd plytki z grą - oryginalnej (tej do grania z zabezpieczeniem savedisk2 - wg clony xxl) po zgraniu na cdrw 650 MB dziala a jak zgram na 700 CDR nie dziala, czy zawsze musi byc plyta 650 , probowalem takze clony xxl, ale dupa zbita. NA plytce jest tylko kolo 300 MB??

  1. Może zrypana partia płyt które masz? , DJopek 2/07/02 12:09
    Oczywiście chodzi o te 700MB... Bo wg mnie to nie ma różnicy na jakiej płytce wypalisz obraz (oczywiście jeżeli obraz nie jest większy od pojemności płyty, ale to oczywiste ;)

  2. Wszystko moze miec wplyw... , Kenny 2/07/02 12:28
    lacznie z pojemnoscia, producentem i rodzajem plytki, czasem na jednej moze dzialac a na innej nie...
    http://www.tomshardware.pl/...q2/020617/index.html

    .:Pozdrowienia:.

    1. Heh... , DJopek 2/07/02 12:54
      Dobrze wiedzieć :) Czego to człowiek jeszcze nie wie... :)

      1. Cale zycie sie uczymy... :) , Kenny 2/07/02 13:30
        ...

        .:Pozdrowienia:.

        1. Ano niestety , DJopek 2/07/02 13:40
          To znaczy nauka nie jest zła jeżeli mogę się uczyć czegoś co mnie interesuje, jeżeli natomiast mam się uczyć na siłę to coś tutaj nie tak...

          Pozdr.
          DJopek

          1. Fakt , Kenny 2/07/02 14:15
            Ale, o ile na poczatku uczymy sie tego co nam kazą, o tyle im dalej (studia, praca), tym bardziej to my decydujemy czego sie uczymy :)

            .:Pozdrowienia:.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL