Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 9943 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Podkrecal ktos Xp'ka 1800+ na Asusie a7v 333 lub czyms innym? , Dj Muggs 4/07/02 18:56
bo u mnie max na szynie (bez zwisow i restartow ) to 136Mhz...nie wiem jak wy podkrecacie te athlony na 2000+ dajcie jakies rady...;)

"Pick it, pack it,
Fire it up, Come along,
And take a hit from the bong..."

  1. mnoznikiem , coobav 4/07/02 21:24
    musisz podkrecac, bo pewnie ci pamieci nie wyrabiaja.

    Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
    Legion5 R7-5800H, RTX3060

  2. hmmm... , Karas 4/07/02 21:40
    ...no wlasnie napisz jakie masz pamieci??? Ustaw np szyne 145 i pamieci na normal i zobacz wtedy. Mnie tak chodzi moj xp1800+(seria AGOGA) na Enmic-u 8TTX2+ i pamieciach shit Kingstonach. Jak bede mial troche kasy to kupuje ddr333. Aha wie ktos jak nazywal sie koles z Alegro ,ktory zalatwia dobre i po przystepnej cenie pamiatki???

    Conspiracy Theory...

  3. to jest tak... , Dj Muggs 5/07/02 01:21
    mam pamieci Nanya ddr 333Mhz a gosc ktory sprzedaje zajeiste pamieci nazywa sie kskiba

    "Pick it, pack it,
    Fire it up, Come along,
    And take a hit from the bong..."

  4. Na Asus A7V333 i na ABIT KX7 . , speed 5/07/02 05:07
    XP 1800+ o/c 1624 9,5 x (190,86Mhz )
    3Dmark 2001SE (330) na GF4 4400 (nie kreconej) detonatory 29,42 --- 11124.
    Pamieci Corsair XMS 3000 cl2.
    Na asusie prawie to samo jest troszeczke wolniejszy.
    Ogolnie na takich ustawieniach system jest okolo 5-7% wydajniejszy niz na 148x 11,4 = 1702Mhz.
    Podnoszac FSB do okolo 200Mhz za darmo dostajemy okolo 10% wydajniejszy system.
    P.S w takim ukladzie jakosc pamieci jest na pierwszym miejscu .slabe jakosciowo OCZ chodza tez na 200Mhz ale wyniki o 4-6% gorsze od Corsair.
    porownaj sobie co osiagnal Lancer przy 195Mhz ja przy 190Mhz
    mam 2836/2605 przy 194Mhz -- 2885/2664 i przy 195Mhz 2907/2698

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL