Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 9895 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktoś przeszedł z SDI na Neostrade? , reev 5/07/02 01:05
A jak tak, to mógłby się podzielić wrażeniami, np.: na SDI max wyciągnąc można jakieś 12 kB/s, a na Neostradzie? Sam bym chętnie przeszedł, ale na razie centrala nie daje rady. Zacofana technika :(

Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
cyferki, za dużo ramu, dysk
holograficzny, elektrownia jądrowa

  1. po co? , arczi 5/07/02 11:56
    i stracic staly IP?

    1. Boze , Yog-Sothoth 5/07/02 13:31
      i co ci daje staly IP? Az tak bardzo ci jest potrzebny? heh...

      wrong fool!

      1. dla mnie tak. , arczi 5/07/02 14:02
        stoi sobie taki serwer i pracuje za http, ftp, dodatkowe porty na pozostale uslugi.
        jesli ktos ma "stale" lacze tylko do sciagania to owszem ale dla mnie brak stalego IP to ... porazka.
        pozdrawiam.

        1. Przeciez , Yog-Sothoth 5/07/02 14:08
          sa uslugi takie jak dydns...

          wrong fool!

    2. Akurat dla... , reev 5/07/02 14:34
      mnie strata stałego IP nie jest taka zła, w zamian za 4 razy szybszy transfer!

      Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
      cyferki, za dużo ramu, dysk
      holograficzny, elektrownia jądrowa

  2. Sprawa jest powazniejsza ! , SpiDy 5/07/02 18:56
    Nasza zgrana paczka jedzie na SDI ,wiadomo serverek i jazda byl pomysl na NEO+ ale niestety tego łącza nie wolno dzielic (kara 3x abonament za kazdy mies.) wiec nici narazie z tego.

    Pozdr.

    "Obyś się w Polsce urodził"
    A.L

    1. hmm ... , Wolek 5/07/02 19:44
      A nie mozecie zarejestrowac sie jako siakas spoldzielnia ? wtedu juz bedzie chyba wszystko zgodnie z prawem...
      Dla mnie powazniejsze jest ograniczenie co do sciagnetych danych (bo chyba jest takie cos ?? - dawno sie tym nie interesowalem bo opole jest 100 lat za murzynami ;)

      Btw, a nie interesowaliscie sie takim czyms jak loacze ADSL od TPSY ??
      Download=512kb/s lub 1024kb/s (zalezne od wersji).
      Upload odpowiedznio=128 i 256kb/s.
      Do tego staly IP, prak ograniczenia zweiazanego z iloscia sciagnietych danych, mozna dzielic jak sie tylko chce i cena z tego co pamietam takze nie jest wygorowana (ale niestety w opolu tego nie ma :( qrwa

      Pozdrawiam !

      1. zadnego ograniczenia sciagania danych nie ma , McKania 5/07/02 22:08
        jw.

        config: skóra, fura i coreDuo ;)

        1. ograniczenie było... , reev 5/07/02 23:18
          tylko gdy testowali Neostrade (w fazie testowej, jak mi to ujął gostek z Tepsy)

          Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
          cyferki, za dużo ramu, dysk
          holograficzny, elektrownia jądrowa

      2. ale ten adsl , Babek 6/07/02 19:44
        jest conajmniej 5x droższy chyba ze źle wycztałem ale najniższe opłaty miesięczne koło 1000 PLN a w neostradzie zdaje sie kolo 200 !?

        1. chyba nie ... , Wolek 6/07/02 19:52
          kiedys przeczytalem newsa na www.pc.com.pl, wszedlem na strone, zadzwonilem i nie byl wcale taki drogi (nie myl tego z Polpakiem-T). Cena za lacze 512kb/s oscylowala cos miedzy 200 a 400 pln, niestety nie dowiadywalem sie dokladniej.

          Pozdrawiam !

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL