Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 23599 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Stery do SB LIVE z newsa , majek 6/07/02 11:32
czy ktoś już je ma?? (instalował) ? Warto?? :)) Aha i czy ktoś mógłby je wrzucic na jakies FTP?? bo mam bardzo slaby transfer... (2,5 kb) :((


... ale jak to?!

  1. dwa pierwsze... , DYD-Admin 6/07/02 12:13
    ...pliki za chwile beda lokalnie u nas

    -- DYD

  2. lokalnie u Was to jest srednio 1,5 kb/s, max 15 userów i sorry... , Kalkin 6/07/02 16:37
    ... z linków zagranicznych miałem średni transfer ponad 180 kb/s :)
    jakby ktos chciał moze bedzie szybciej niz tpc
    ftp://217.98.250.250:250
    w katalogu sb51
    pozdrawiam

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

    1. wiadomo ze zagranica pogatsza :)) , DYD-Admin 6/07/02 23:50
      ...a u nas mozna wyciagnac ponad 10 kb/s ... wiec nie jest tak tragicznie ;-))

      -- DYD

    2. a bez tego 250.... , BENY 8/07/02 10:27
      da rade ? :)

      / Najlepsza sygnaturka /
      / to brak sygnaturki /

  3. Warto!!! , Yatanza 6/07/02 17:26
    na swoich glosniczkach Target TRG-S160 wyciagam 15 fps wiecej... :-)

    1. no... , akustyk 6/07/02 17:33
      to musze je miec ;)))

      http://akustyk.magma-net.pl

  4. Maly problem , majek 7/07/02 11:02
    jak zainstalować AudioHQ - bo jak rozpakuje to pokazuje się komunikat czy uruchomić setup, daje ok i nic się nie dzieje, i po wgraniu sterow nie moze zaladowac pluginow do AHQ :)) czy ktos wie o co chodzi...? Przynajmniej sciagnalem nowy SurroundMixer to mam wiecej niz 2 glosniki.. :D (na fileconnect pojawilo sie wiecej softu dla SB )


    ... ale jak to?!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL