Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 41669 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Surround Mixer + dzwieki , Yog-Sothoth 8/07/02 13:33
Zainstalowalem sobie te nowe stery + AudioHQ + Surrond Mixer i z tego co pamietam, kiedys mialem w Mixerze do wyboru rozne ustawienia dla gier min. Quake, Unreal a tu nic... i pytaie czy mozna skad zassac te ustawienia dla gier wszelakich? :D

wrong fool!

  1. powinny byc na oryginale... , McJacam 8/07/02 13:50
    CDeku - poszukaj plików z rozszerzeniem ea2 lub cos takiego na płytce od LIVe i zwyczajnie je przekopiuj do katalogu live w którym powinny być. Chyba że skopałes upgrade - to czeka cie reinstalacja.

    Księża na księżyc,
    kler do spowiedzi.

  2. a instalowales , J@rek 8/07/02 14:00
    Recorder2.00.24 bo ja zainstalowalem i nie moze zainicjowac urzadzenia.. mam SBLive! Value reszta oprogramowania i sterowniki dzialaja (wszystko w winXP prof PL) czyli:

    Driver creativeWDM5.12.01.0244
    AudioHQ1.10.21
    WaveStudio4.21.06
    Taskbar1.00.26
    Surroundmix2.00.26


    moze trzeba cos "specjalnego" zrobic zeby zaczal dzialac recorder :-)?

    aa... fajnie wyglada ten nowy mixer:-)

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. heh , J@rek 8/07/02 17:38
      i po problemie musialem zainstalowac jeszcze Playercenter3.01.57

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

  3. a tak nawiasem ... , McJacam 8/07/02 14:37
    gdzie są te "nowe" stery - bo szukałem na stronach Creative i nie znalazłem ??? :((

    Księża na księżyc,
    kler do spowiedzi.

  4. tutaj sa linki , J@rek 8/07/02 14:57
    http://windows2002.prv.pl/

    Creative SB Live!/Audigy Drivers/Software
    GreGM @ 23:47
    Creative przygotował świeżutkie sterowniki i oprogramowanie do kart dźwiękowych SB Live!/Audigy dla wszystkich systemów operacyjnych.

    mozna zassac cala "kobyle" 380MB :-))
    albo odzielne programiki oprocz tych co wymienilem jest cos tam jeszcze

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL