Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23

 Dzisiaj przeczytano
 41625 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Taaaaaaaaaaki dobry ????? , Yoda 8/07/02 16:45
Przegłądałem testy CHIPa dotyczace monitorów i wypatrzyłem, że rewelacyjnie wysokie miejsce w testach zajmuje Hyundai Image Flat 790D (i to w kategorii POWER) przy relatywnie niskiej cenie (790zł) wydaje się bić na głowę nowego NECa FE700+, Samsunga 765MB, Flatrona 795 Ft, czy PH 107T20.
Ciekaw jestem waszych opinii. Może ktoś ma taaaaaaaakiego Hyundaia i pochwali sie trochę

  1. ja mialem , glewik 8/07/02 18:22
    Hyundai 14" chodzil 6 lat sprzedalem go rok temu i nadal dziala bez wyraznego pogorszenia obrazu.
    Kolega za sciana o 2,5 roku ma 15" i tez dobrze mu sluzy co prawda raz byl w serwisie bo cos tam padlo ale niegroznego.
    Jak chodzilem na studium inf. byly 2 sale ze starymi monitorami i w przytlacajacej wiekszosci to byly Hyundaje ale jak sie okazalo z rozmowy z nauczycielem inf. to padlo kilka sztuk Hyundajow i ogrom monitorow innych marek.
    Jednak wiem ze jest duze grono osob ktore tych monitrow nie lubia wiec tez jestem ciekaw skad sie wziela taka postawa.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  2. watpie... , Grza 8/07/02 23:29
    No nie wiem jak moze Hyundai przebijac np NEC'a ale to tylko moja opinia ;)

  3. Hyundai coś pokombinował , zartie 9/07/02 13:55
    Na początku pojawiły się monitory ImageFlat F790D, ale teraz kupić można ImageQuest F790D. Widziałem jeden i drugi, i nie jestem pewien czy kineskop jest ten sam.
    Co nie zmienia mojej opinii o marce: tanie, trwałe, mają ładny obraz, chociaż kontrola jakości jakby ostatnio trochę straciła czujność - można trafić gorzej wyregulowany egzemplarz, kiedyś się to prawie nie zdarzało.

    PS. Wiem o czym piszę, bo w pracy mam ponad 20 szt. różnych modeli i następne zamówione.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL