Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23

 Dzisiaj przeczytano
 41541 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wybory - program obwod.exe , Magnus 8/07/02 18:48
Może mi ktoś wyjaśnic jak ja się mam zarejstrować w tym? Bo jakoś nie kapuje. W instrukcji jest napisen że najpierw trzeba wczytać dane i u zupełnić i odesłać a wtedy dostanie się login. A program prosi o podanie loginu i hasła przed ściąganiem...
Jakby mógł ktoś teraz do mnie na GG zastukać i przeprowadzić przez to to byłbym wdzięczny.

  1. tez sie chciałem w to zabawić... , Chrisu 8/07/02 19:03
    ale po zobaczeniu programu (ten sam problem)stwierdziłem że ONI mają już chyba SWOICH. Poza tym pewnie chodzi o to żeby ktoś sprzedał obwodom kompy na następne wybory, bo teraz stwierdzą że "nie było chętnych"...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. Program wcale nie jest taki , rafmart 8/07/02 20:37
      tragiczny jak sie wydaje. A po 15 minutach wydaje sie juz calkiem przyjazny. Sam wiem bo poslalem. Po prostu nie trzeba sie od razu poddawac. No i czytac instrukcje - o tym ponizej.

  2. już wiem , Magnus 8/07/02 19:34
    jako login trzeba wpisać swoje Imie i nazwisko a jako hasło cokolwiek - proste nie? Tylko dlaczego tego nigdzie nie napisali?

    1. Bluzgacie a sami nie wiecie o czym. , rafmart 8/07/02 20:34
      Na stronce www.gov.pl sa jak byk oprocz programu instrukcje do niego. Tam pisze o wszystkich logonach, passwordach i calej obsludze tego programu - ludzie czytajta zanim zacznieta bluzgac !!!

      1. Link oczywiscie ma byc , rafmart 8/07/02 20:35
        www.pkw.gov.pl

  3. A możecie mi naświetlić , DJopek 8/07/02 20:27
    o so chooodzi? Bo nic nie kapuje co to jest... :-)

    1. chodzi o to , Magnus 8/07/02 20:43
      że możesz zgłosić się na wybory. Przychodzisz z własnym sprzetem liczysz drukujesz okolo 200 stron i dostajesz kase + legalizacja posiadanego windowsa za 15zl

      1. Dzięki za wyjaśnienie , DJopek 8/07/02 21:16
        Może nawet się zgłoszę? :)

        1. już , havranek 9/07/02 11:20
          za późno . Termin upłynął gdzieś w połowie czerwca

  4. qpa , mirkrup 8/07/02 22:39
    i tyle - nikt nie potrafił dać poprawnej odpowiedzi o konfiguracji oprogramowania, w końcu beszczelnie rozłączono mi rozmowę - potem po tygodniu okazało się, że pojawiły się nowe dwie wersje. To wszystko działo się w czerwcu. Taką instrukcję, jaka wtedy była, to mogą wsadzić sobie do pieca na podpałkę. IMHO - znowu ktoś chce zbić kasę na niedoinformowaniu ludzi.

  5. A wiadomo już ile można zarobić? , Dexter 9/07/02 07:25
    I czy to jest dla każdego, bo jak oglądałem spoty w TV to miałem wrażenie, że tylko dla nauczycieli.

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL