Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20

 Dzisiaj przeczytano
 49643 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Joke z rana , Miszaq 9/07/02 08:30
Niedawno znajomy opowiedział mi taką historię:
Za czasów poprzedniego systemu w pewnej podkieleckiej wsi jego znajomy zamierzał wyprawić wesele i oczywiście dobrze się do tego przygotowywał. Nakapało mu paredziesiąt butelek bimberku :b. Niestety znajomy milicjant podszepnął mu, że jego sąsiad, ubek, mierza na niego donieść i już robi podchody. Facet się tym nie przejął. Którgoś wieczoru, kiedy jeszcze szarzało, napełnił wodą paredziesiąt innych butelek i troche demonstracyjnie zakopał je w ogrodzie. Oczywiście następnego dnia życzliwy sąsiad sprowadził mu kontrol. Oczywiście kazali się zaprowadzić do ogrodu i wykopać butelki. Każdą po kolei kazali otworzyć i dogustowali, za każdym razem stwierdzając, że zawiera wodę. Kiedy wykopali wszystkie butelki zaczęli się dopytywać faceta dlaczego zakopał w ogrodzie butelki z wodą. Na co on spokojnie odpowiedział, że niedawno umarła mu teściowa, a u nich jest taki zwyczaj, że należy wodę po obmyciu denatki właśnie zakopać w buteltach w ogrodzie.. podobno goście brutlanie mówiąc rzygali jak koty przez paredzieciąt minut. Nie muszę chyba dodawać, że w degustacji uczestniczył sąsiad ubek ;)

~~~~~~~
\EUREKA /
\_____/

  1. noo , XepeR 9/07/02 08:57
    dobre, heeh... :)

  2. w sumie to fajne ... , NimnuL-Redakcja 9/07/02 10:24
    ale chyba bardziej obrzyliwe dla panow degustatorów :-)))

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. buheheh....naprawde dobre.. , Iza WGK 9/07/02 10:28
    i wlasciwie nie dzołk, ale "rodzinna anegdotka" :)
    hihi...A takie sa najlepsze. Moje prywatne juz mi sie nudza;)
    Moja mama ciagle opowiada jak meczylam swojego braciszka:)
    -pomalowałam mu lysy lep flamastrami
    -wywalilam z wozka (podobno "chcaialm tam zajzec", tia...:)
    -nasikalam mu do lozka i bylo na niego:P (no mialam 3 lata:)
    I wiele wiele innych..a roznica wieku? 1,5 roku:)

    Ale raz mu uratowalam zycie..:(

    How fortunate the man with none ...

    1. oj niedobra ty , glewik 9/07/02 12:32
      a moglas nas od niego uwolnic i nie ratowac mu zycia :).

      Pełnie bytu osiągniemy w nicości
      istenienia. /glewik

  4. Pytanie tylko... , Hell Invader 9/07/02 15:00
    po co kopiować w słowo w słowo z Joe Monstera?
    Znajomy mi opowiedział :) Ech...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL