Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 12:18
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18

 Dzisiaj przeczytano
 65349 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Czy Komu¶ sie Udało... , Mademan 10/07/02 14:28
Podkręcenie Celerona 366 na 550 MHz
Ja zakleiłem piny A121 A119 B119 i zwiększyło sie napięcie
z 2V na 2.2V Ale system sie niechce załadować :-(
Czy to za małe napięcie ? Czy temperatura 36 to za dużo :-) ?
Bo na stronie www.chip.pl kto¶ sie chwali że podkręcił do 633 niewierze w to !!! chyba że wyindukowal se napięcie 3V albo więcej :-) mimo że użył własnego Water Cooling-a
Prosze Napiszcie jak wam sie udało Narazie

  1. miałem dwu procesorow± płytę Abita Bp6 z ... , Kalkin 10/07/02 14:58
    ... dwoma procesorami Celeron 366 na 550 ( magistrala 100MHz ) i wszystko ¶migało super )

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

  2. uwagi ogólne , GULIwer 10/07/02 15:03
    nie chce sie załdowac wogóle czy an 550 ???? jaka płyta + pamietyasz oopowiastki o serii 300A super duper i tak dalej a pisał ktos tu jaki¶ czas temu ze własnie jeden z procków C300A szedł mu tylko na FSB83 i nic dalej, czasem sie tak trafi
    www.overclockers.com masz tabele kto na jakiej mo'bo jaki procek (seria, tydzień rok, vcore) na ile podkrecił. znajdĽ w naprawde obsszernej badzie procki podobne do twoje i zopbacz jak sie kręc±
    chcesz wiecj vcore moge ci podsłac manual co i jak zakleić aby na Slot1 osi±gn±ć dane napiecie

    I'm only noise on wires

    1. to chyba ja pisałem o tym 300A ale , Godmaker 11/07/02 00:18
      to była wina pamięci... po przypadkowej wymianie na Kingstona ¶miga @450 na Intelowskim coolerze i aktualnie robi za serwer/bramkę do i-netu

      ...:::| Think for yourself |:::...
      ...:::| Question authority |:::...

  3. Dzięki , Mademan 10/07/02 16:16
    chyba jednak zrezygnuje i poczekam na nowego kompa :-)
    płyte mam do dupy bo firma już nie istnieje i niema biosów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL