Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Artaa 12:22
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28

 Dzisiaj przeczytano
 66525 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy jest sens uzywac kamerki i-netowej jako skanera? , nRush 10/07/02 23:05
Proboal ktos kiedys czegos takiego?
Jakie sa tego efekty?
Bo sie napalilem na kamerke, ale serce mnie boli jezeli ma sie okazac ze bedzie to tylko dwudniowa zabawka...
Dlatego fajnie by bylo znalezc jakies praktyczniejsze dla niej zadania.

P.S. Kamerka bedzie chyba Creative Web Cam 5 (czy jakos tak). Nie jest to jakies cudo za 700 zl, ale na poczatek mysle ze wystarczy, szczegolnie ze podobno mozna nia robic zdjecia.

Pozdr.

  1. Odradzam... , Ar3cK 10/07/02 23:13
    ...kiedys tez bylem napalony i kupilem za 700zl Creative Labs WebCam Go Plus... jako kamerka i-netowa moze byc, ale do robienia zdjec sie raczej nie nadaje i nie ma mowy o zadnym "skanowaniu"... juz lepiej kupic odobno skaner i jakis tani aparat - i tak bedzie lepsza jakosc...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

    1. mój , mirkrup 11/07/02 01:50
      znajomy kupił coś takiego 2 lata temu ode mnie i jest zadowolony - jako "głupo-odporny aparat" nadaje sie idealnie.

  2. Szkoda ... , Umek 11/07/02 01:42
    kaski i tyle - niech ci sprzedawca zrobi demo tej kamerki a zrozumiesz o co chodzi - a do skanera to już całe kilometry w tyla...
    Nie da się Panie tak zakombinować z powodu jakosci tego badziewia i tyla :)))

  3. :-) kumpel stary aparat cyfrowy , NimnuL-Redakcja 11/07/02 08:31
    chyba Pentax (dosc duzy :-) uzywal czasem do "robienia notatek" :-)) właczał funkcje makro, robił zdjecia a póxniej ogladal na kompie ... ale efekty tego raczej dosc marne - no do przegladania sie nadaje ... jako skaner - absolutnie nie .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. Dzieki za rady , nRush 11/07/02 18:32
    Czyli wstrzymuje sie z zakupem i zbieram dalej na dobry skaner :)
    Pozdr.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL