Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 79689 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Teac 40x i tryb UDMA , waldik3 11/07/02 16:10
... wersja biosu 3.0A, byl dostepnytryb DMA ale za drugim uruchomieniem systemu zinknal i nijak nie mozna go wlaczyc, choc przy starcie bios pokazuje, ze cd-rom obsluguje DMA-33 ...
plyta ABIR ST6.

  1. ta plyta w ogole , bajbusek 11/07/02 16:50
    ma problemy z tym napedem - u kolegi w ogole nie dziala - zawiesza mu kompa - u mnie to samo bylo z SE6 - masz pecha :((.

    1. bzdura ! , waldik3 11/07/02 17:45
      z inna plyta jest to samo (stary via mvp3), z z biosem 1.0A bylo ok, dlatego pytam czy u kogos chdzi ok z biosem 3.0A ??? i na jakim systemie.

      1. Oczywiście chodzi (o TEAC CD-540E) , Godmaker 11/07/02 20:06
        na WinXP płyta Abit BX-6 ver2
        Of korz biosik 3.0A

        ...:::| Think for yourself |:::...
        ...:::| Question authority |:::...

        1. rzecztywiscie ok, ale ... , waldik3 11/07/02 21:17
          chodzilo mi o podpiecie razem z nagrywarka, rzeczywiscie chodzi po drobnej modyfikacji, ale pod 98 "ni ciorta" ...

      2. ???? , bajbusek 12/07/02 10:54
        Co mnie obchodzi VIA... ja napisalem, ze pod ST6 nie udalo mi sie odpalic tego CDROMU - poza tym moim dwom kolegom tez nie - a byl to inny egzemplarz.... plyta ta sama ST6 !!

  2. z archiwum: , Budasty 11/07/02 23:04
    "cd-rom dziwnie mi się zachowywał gdy miałem poprawnie przypiętą tasiemkę do płyty(Abit ST6), podłączyłem odwrotnie tzn. niebieskie do cd-roma i chodzi ok., na poprzedniej płycie nic nie musiałem kombinować(Abit BH6)," wiem, że to dziwnie brzmi ale u mnie zadziałało :)

  3. sprobuj. , LooKAS 12/07/02 12:12
    usunac drugi kontroler niech sam wykryje tryb DMA... mi czasami pomagalo, choc jedynym skutecznym lekarstwem byla rezygnacja z XP na rzecz Win2k (teac 40x bios 3.0a, epox na kt133a)

    1. ale to jeszcze nic... , LooKAS 12/07/02 12:13
      zebyscie widzieli co ten sam naped wyrabia na plycie Winfast K7n420da (nForce)... zgroza... zwis za zwisem... nawet bootowac z cdromu nie mozna...

  4. u mnie , GULIwer 12/07/02 13:39
    tj. Soltek KAV na zadnej płytce nie osiągnąl wieje jak x32 potem gwałtowny spadek :((( u znajomego na ECS K7VZA i u drugiego Shuttle na i815 (gdzie akurat teraz jest bo go odsprzedałem) chodzi na pełnej prędkości

    I'm only noise on wires

  5. chyba wszystko zalezy od konfiga ... , waldik3 12/07/02 19:06
    a czy ktos ma ten naped z biosem1.0A ???

    1. z 1.0 , GULIwer 14/07/02 15:32
      miał u mnie takie same objawy. Ale raczej działał jako DMA przynajmniej w Windozie tylko to nieszczesne spowolnienie, na końcu płyty miał koło x16 :(((

      I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL