Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48

 Dzisiaj przeczytano
 79394 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ST6 i taktowanie pamieci... , Opos 11/07/02 18:26
Czolem

W pracy mam C1300 na Abicie ST6. Niestety jest zaplombowany wiec nie mam dostepu od plyty na wypadek koniecznosci Clear CMOS...

Czy da sie ustawic asynchroniczne taktowanie ramu na 133 (przy pozostawieniu FSB na 100 MHz)?

Pozdrawiam

  1. jasne.... , waldik3 11/07/02 19:30
    w przeciwienstwie np. do ASUS TUSL-2C, to niezla plyta i tyle.

    1. ..och, niestety nie, pomylka... , waldik3 12/07/02 18:59
      tylko 133/133

  2. z tego co pamiętam , havranek 11/07/02 20:20
    to niestety nie da się tego zrobić. Chyba, że coś się zmieniło od czasów jak ją posiadałem

    1. Niestety tego sie nie da zrobic , vov 11/07/02 21:32
      ta plyta nie posiada takiej funkcji jak asynchroniczne taktowanie

      I choćbym szedł ciemną doliną zła
      się nie ulękne,bo jestem
      najgorszym sk..nem w całej dolinie

      1. posiada , Budasty 11/07/02 22:41
        asynchroniczne taktowanie ale niekorzystne np. proc -133 a pamiec (3/4)x133=100(działa ale b. duży spadek wydajności) ale jak w temacie tzn.
        " taktowanie ramu na 133 (przy pozostawieniu FSB na 100 MHz)" jest niemożliwe przynajmniej przy biosie jaki mam(bodajże z 02.02) :(

        1. nie i nigdy nie nie bedzie posiadała... , martino_p 13/07/02 13:23
          a nie każda inna płyta na i815 - taki jest poprostu ten chipset, nie daje takiej mozliwosci...

      2. heh, nie rozumiesz co to jest praca asynchroniczna , Budasty 14/07/02 22:47
        a jak nazwać pracę procesora przy fsb=133 MHz a pamięci przy 100 MHz ??? , masz w biosie dzielniki pracy fsb procesora/ pamięć/pci, ee i tak pewnie nie zrozumiesz więc nie chce mi sie tłumaczyć ... bo opisałem to już wyżej :)))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL