Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 79624 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z soltekiem DRV4 (dlugie) , mik 11/07/02 22:24
Uff . Witam po dlugiej przerwie , ale modem nie pozwala na wiecej a probelm urodzil mi sie ciekawy. Montowalem kompa siostrze na ww solteku i problemow bylo sporo . Glowne jazdy wynikaly z gryzienia sie plyty z dyskiem WD Caviar 40 EB takze jakby ktos tez nie mogl zainstalowac na takiej kombinacji XP to sluze . W kazdym razie jest jeszcze jeden problem komp w XP po wywolaniu zamkniecia systemu robi zwis totalny . Mozna go spokojnie wylaczyc i nawet sie nie rzuca po restarcie . Jesli wylaczone jest zarzadzanie energia APM czy jakos tak komp sie nie wiesza tylko ladnie wyswietla napisik mozna bezpiecznie ... Moze ktos spotkal sie z takim problemem i wie jak go rozwiazac .
Jeszcze jedno na plycie posadzony jest radeon 7500LE niby najnowsze stery ale wiesza sie notorycznie (ale tylko w Fifach wszelkiej masci) . Bawilem sie i wymyslilem ze zmienie AGP na 2x i poki co jest spokoj , moze i na to jest jakis patent ??

  1. nie wiem , havranek 12/07/02 09:29
    czy to przypadek, ale mój DRV4 też się wiesza w fifie2002. Grafika to GF3 Ti500 Leadteka, 512 MB i AXP 1700+. Poza tym jest stabilny jak skała, tylko ta gra

  2. tez mam , Zryty_Berecik 12/07/02 10:38
    soleka DRV4 i nie miałem z nim najmniejszyh problemów
    ani ze zwisami ( bo w ogole ich nie miałem )
    i duzo rzeczy mam powsadzane w kompa (tuner, sieciowka , muza,hdd,cdrom,cdrw,wiatraki w obudowie,pamiatki, procka,fdd ) i z niczym sie nic jak narazie niegryzło.

  3. Ja bym stawiał na zasilacz może to on powoduje problemy ??? , Mademan 12/07/02 12:20
    You got what you pay for

  4. moze lewa ver. , Okota 12/07/02 12:41
    xp??? a wogole sproboj windows update bo tam jest cos o wieszaniu...
    aaaa sam mam soltek k7kav i nic mi sie pod xp pro eng nigdy (9od wrzesnia ub roku nie wieszalo...:)
    a moze to grafa??? trzeba bylo markowa nv kupic hehehehe

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  5. ja mam ten dysk [400 eb] [chyba to sie nazywa 400 a nie 40] i solteka [ale drv2] , McKania 15/07/02 01:19
    i nie ma zadnych problemow pod xp ani czymkolwiek innym

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL