Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48

 Dzisiaj przeczytano
 79287 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dziwna kwestia z monitorem , MayheM 12/07/02 08:28
Witam
Otoz moj monitorek Hyundai 520s(chyba), 15" zaczal niedzialac. A dokladnie bez przerwy wlacza sie i wylacza, co powoduje degauss. Nie jest to kwestia kabla, nie wiem czy to nie cos z gniazdkiem w samym monitorze (rozkrecalem go i nic podejrzanego nie widzialem, bycmoze to kwestia wlacznika? ktory od poczatku byl "trudny w obsludze"...
Prosze o jakies rady, czy serwis bedzie konieczny? (gwarancja minela)...
Pozdr

  1. Problem z monitorkliem , KONAR 12/07/02 09:17
    Wszystko wskazuje na to ze padlo trafo wyokiego napiecia dla kineskopu. Wizyta w serwisie bedzie raczej konieczna. Koszt ok 120-150 PLN

    Konar

    1. Re: problem , KONAR 12/07/02 09:18
      Wszystko wskazuje na to ze padlo trafo wyokiego napiecia dla kineskopu. Wizyta w serwisie bedzie raczesj konieczna. Koszt ok 120-150 PLN

      Konar

  2. trudno , Twardy 12/07/02 09:43
    ...diagnozować na odległość( nie musi być trafo,może być wiele innych przyczyn: kondensator, zimne luty - itd.itp.),ale skoro jest po gwarancji czekają Cię wydatki na fachowca.

  3. tego sie obawialem , MayheM 12/07/02 10:30
    co pech to pech, a taki dobry monitorek... obraz kryszlalowy , ech :((.
    Dzieki, pozd

  4. jak padnie trafo to nie ma w ogóle obrazu , Godmaker 12/07/02 12:14
    a kolega pisze że monitorek się włącza i wyłącza
    Przyczyn może być wiele od głupiego kondensatorka do "procesora" sterującego

    ...:::| Think for yourself |:::...
    ...:::| Question authority |:::...

    1. Wiekszosc monitorow wlacza protected mode gdy padnie trafo , KONAR 12/07/02 15:23
      I dla tego sie wylacza. Ale oczywiscie wszystko jest mozliwe...

      Konar

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL