Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 85985 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak podkręcić Athlona 1.3 ? , Święty 12/07/02 10:43
Mój sprzęt to :

Athlon 1.3GHz
Soltek DRV4 ( DDR , ATA 133 )
Maxtor 40/7200/ATA 133
256MB DDR Kingston
Dream Ge Force 2 Ti

Wczoraj zacząłem kombinować ale tylko szyną i zrobiłem go na
1450=niestabilny
1440 - w 3D Marku 2001 zdobył 4466 pkt.
1333 - czyli standard = 4320 pkt.
Z tego co pamiętam , więc niewiele więcej ...
Jak wiecie coś na temat jak podkręcić BEZPIECZNIE taki sprzęt , jakie napięcia szyna itd. lub znacie adresy stron o overclockingu to piszcie , z góry wielkie dzięki ... :-)

"Wyobrażnia jest ważniejsza
niż wiedza"
..:: GG: 1746736 ::..

  1. www.tweak.pl , irbar 12/07/02 10:45
    na przykład

    [Admin: Skasowano]

  2. Mój TB 1333 FSB 133 (fabrycznie odblokowane mnożniki) , PaWiAn 12/07/02 11:35
    chodzi na płycie ABIT KT7A (ver 1,3) podkręcony mnożnikiem na 1533 przy napięciu 1,825V. Musiałem tylko dość mocno nadymać się z odpowiednim chłodzeniem (dwa wentylatory w obudowie i mocny wentyl na CPU) żeby się nie wieszał. Na 1600 po chwili wywala się.

  3. no ja na przyklad , NimnuL-Redakcja 12/07/02 14:07
    u siebie na Abit KT7A, SDRAM itd .. .swojego Athlona 1,4GHz kręce przez mnoznik (slabe pamieci, wiec FSB odpada) ... zapodaje mu na przyklad 11,5x133 i mam 1,53 przy napieciu 1,8V absolutnie stabilnie ..
    mozna sie pobawic mnoznikiem i FSB ...
    ja w Twoim wypadku na dzien dobry zapodalbym po prostu 10,5x133 bez zwiekszania napiecia .. pozniej moze 11x133 i zwieksz napiecie do np. 1,8V .. poprobuj ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. Na ... , Umek 12/07/02 16:47
    http://www.overclockers.com masz CPU database - tam możesz zobaczyć wyniki swojego procka i co z nim ludzie zrobili :)))
    IMHO powinieneś mieć świadomość że oc nie jest bezpieczne - także sam zdecyduj czy chcesz się w to bawić...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL