Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 17:32
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07

 Dzisiaj przeczytano
 94560 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Czy ktoś jechał na Krym z przesiadką w Kijowie? , pachura 12/07/02 20:10
Cześć,

Niestety nie udało mi się dostać biletów na bezpośredni pociąg Warszawa-Symferopol (najbliższy wolny termin to 20 sierpnia ;))). Także mam w perspektywie przesiadkę w Kijowie...

Pytanie: czy ktoś tam już był? Czy łatwo jest zdobyć bilet? Czy czeka mnie ew. noc na dworcu? Załatwiać u koników czy w normalnych kasach? Płacić dolarami czy ichnią walutą?

Dzięki wielki... jeśli ktoś zna lepsze miejsce do zadania w/w pytania, również chętnie się dowiem...

  1. sprawdz na Allegro , Fizban 12/07/02 20:11
    ostatnio koles chcial sprzedac tam takie bilety....

  2. Już nie ma, niestety... , pachura 12/07/02 20:16
    ;(((

    1. oj to szkoda...ktos pewnie zakonczyl aukcje przed czasem :-(( , Fizban 12/07/02 20:18
      :-(((

  3. Ja bylem w samym Kijowie. O ile , rafmart 12/07/02 20:18
    sam bilet do Kijowa to pestka to bilet na Krym to juz powazna sprawa. Obawiam sie, ze moze Cie to kosztowac nawet pare dni oczekiwania, zwlaszcza ze sa wakacje. Za sam bilet placisz ichnia waluta w kasie. Czegos takiego jak konikow w Kijowie nie zauwazylem. Pewnie wynika to z faktu, ze bilety sa z reguly imienne i bez paszportu nie dostaniesz biletu.

  4. Kurde... , pachura 12/07/02 20:21
    No właśnie takiej sytuacji się obawiałem. Tym bardziej że nie mówię po rosyjsku... przyjdzie mi pewnie wybić sobie tę podróż z głowy i pojechać w jakieś cywilizowane miejsce... a za rok będę pamiętał żeby bilety kupić już w maju.

    Dzięki!

    PS. Board TwojePC to najlepszy chat ;)))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL