Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » etranger 08:51
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » cVas 08:37
 » Paweł27 08:33
 » Kenny 08:30
 » Yooras 08:30
 » KHot 08:27
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35

 Dzisiaj przeczytano
 28985 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

JK2 MP i KillTracer , snail 19/07/02 13:06
czy ktoś to zarzucał i co najważniejsze czy działa jeśli tak to gdzie wrzucić i jak skonfigurowac zeby zliczał uśmiercenie przeze mnie kolesi? :-))
bo Ci co tego progsa uzywają nie bardzo chcą się dzielić "wiedzą" cóż....
z góry dzięki

...zamknij ryja i
umieraj jak mezczyzna...

  1. dziala i to dobrze , KaT 19/07/02 13:58
    wrzucasz do katalogu /gamedata, odpalasz progsa, w konfigu wpisujesz sobie co ma ci pisac bo zabiciach i tyle.
    Aha ogolna liczbe zabitych, liczbe zabic konkretnej osoby KT przechowuje w zmiennych wiec mozesz sobie skofigurowac dowolny text (np %s to liczba wszystkich zabic).

    Don't cry or feel too down.
    Not all martyrs see divinity.
    But at least you tried.

    1. wszystko piknie ale... , snail 19/07/02 14:23
      próbowałem wcześniej uruchomić killtracer v.1 oraz killtracer v.2 i nic /był w katalogu gamedata/ w setupie texty zostawiłem takie jakie były domyślnie i po uruchomieniu jak był tak był dopiero po odpaleniu gierki przewalał wszystkie pliczki *.pk3 ale niestety też zero efektów... jeszcze dzisiaj spróbuję wbijając się na siakiś serw... aaaa jeszcze próbowałem killtracer'a ultimate lecz ten po uruchomieniu instalki i wykonaniu mniej lub więcej istotnych czynności wywalał bład runtime error'6'
      pozdro

      ps. nie biegałeś wczoraj po nocy przypadkiem na serwie CoN-u?

      ...zamknij ryja i
      umieraj jak mezczyzna...

  2. hehe , KaT 19/07/02 20:58
    Ja tam biegam czesto :)) ,no ostatnio rzadziej z roznych wzgledow. Mam nadzieje ze updatena go wreszcie do 1.04.

    Don't cry or feel too down.
    Not all martyrs see divinity.
    But at least you tried.

  3. Jaki masz nick snail? , KaT 19/07/02 20:58
    best|KaT

    Don't cry or feel too down.
    Not all martyrs see divinity.
    But at least you tried.

    1. tiaaaa :-)))) , snail 19/07/02 21:16
      [GoF]-=snail=-
      ale bywam tam sporadycznie.... ale mam wrażenie że Cię "widziałem" :-))))
      w sumie to się "motam" pomiedzy 1.03 i 1.04 w zależności od serwerka to sobie ver gry podmieniam ...
      pozdro

      ...zamknij ryja i
      umieraj jak mezczyzna...

  4. w takim razie MTFWU , KaT 19/07/02 22:51
    jak wyzej :)

    Don't cry or feel too down.
    Not all martyrs see divinity.
    But at least you tried.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL