Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » etranger 08:47
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » cVas 08:37
 » Paweł27 08:33
 » Kenny 08:30
 » Yooras 08:30
 » KHot 08:27
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35

 Dzisiaj przeczytano
 28822 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktos ma program Kahn 1.2 to grania w duka przez siec??? , Karas 19/07/02 20:44
Lub lepszy program??? Prosilbym na GG lub na priva. Please!!!! Kumpel sobie zalozyl neta ,ale ma na razie tylko p100 ,wiec nic innego fajnego nie pojdzie!!!!

Conspiracy Theory...

  1. Kahn??? Hmm, z tego co , Poke 19/07/02 22:36
    pamietam mialo to chyba inna nazwe... Ale ze mam ktorka pamiec to sorry. Nie wiem czy nie bylo to KALI (IPX -> TCP/IP) ale... nie chce wprowadzac w blad. Moze poczekaj na inne opinie

    09 sierpien 2008 - penitentiam agite

    1. tcp/ip w duke ?? !!... , no13 20/07/02 01:39
      ... pleas prosze o jakiś program do grania w duka po lanie :)

      Iron Maiden

      1. No wlasnie , Poke 20/07/02 11:08
        KALI, ale sprawdz jeszcze tego Kahn'a

        09 sierpien 2008 - penitentiam agite

      2. he znalazlem ... , Karas 20/07/02 16:05
        ...tego kahna i server. Tu wsio jest www.kahncentral.net tylko ze nie moge sie z kumplem polaczyc!!!! Moze ktos sie zna na tym progsie. Bo pogralibysmy sobie w inne gry ,ale jeden z nas musialby miec stale IP ,a niestety mamy tylko wewnetrzne.

        Conspiracy Theory...

  2. spoko... , Karas 19/07/02 23:34
    ...juz znalazlem ,a za kali chyba juz trzeba "bylo" placic ,bo nie wiem czy nadal istnieje. Aha wie ktos moze skad wziasc jakies servery do tego kahna??? A czy starcraft pojdzie na p100???

    Conspiracy Theory...

    1. W StarCrafta gralem na P133 , Setlerin 19/07/02 23:46
      i chodzil ;)

      Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

    2. pojdzie , xmac 20/07/02 00:02
      ja kiedys gralem na p60, ale z 40MB ramu

      dual&mobile power
      XMAC

    3. AMD K5 100MHz + 16 RAM , Dhoine 20/07/02 15:08
      starcraft plynny

  3. Legacy Doom , Dhoine 20/07/02 15:11
    do grania po sieci (tcp/ip, ipx) w klony DOOMopodobne (doom 1,2 dodatki, hexen, heretic itd).
    Sprawdzone - dziala.
    Dodatkowo mozna ustawic np 800x600 + opengl + directsound :)
    Jakbys byl zainteresowany - to daj znac na priva.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL