Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 32940 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem , Clobol 19/07/02 22:22
Mam problem. Z tapetą. Pomagałem mojej koleżance z założeniu nowej tapety na kompa. Kiedy wchodziłem we "Właściwosci i background" była tylko ta, którą wybraliśmy. nie było reszty, chociaż u mnie były. I co wy oty sądzicie

Nic nie moge wymyśleć :-)

  1. tapety nie zaklada sie na kompa , mel2 19/07/02 22:27
    tylko na sciane :)
    a skoro juz jedna wybraliscie to co - mieli wam sprzedac kilka? :)
    A tak bardziej na temat - moze se skasowala?

    Don't lose your head,
    There can be only one.

    1. nie... , Clobol 19/07/02 22:29
      ...bo byłe przy tym

      Nic nie moge wymyśleć :-)

      1. byłe przy tym? , mel2 19/07/02 22:33
        a co to znaczy?
        poza tym nie mowi sie bylem przy tym - tylko bylem przy niej
        przy czym byles w koncu - nio bo jesli przy kasowaniu to nie mow nieeeeeee.......

        Don't lose your head,
        There can be only one.

  2. Może jednak... , Umek 19/07/02 22:49
    ktoś usunął pliki - siedzą one w katalogu c:\windows i c:\windows\web\wallpaper (przynajmniej mi wyświetla w oknie wyboru tapety pliki z tych dwóch lokacji).
    Zobacz czy na tamtym komputerze są a jak nie do wrzuć swoje do katalogu wallpaper na tamtym kompie. Pliki te są zwykłymi plikami graficznymi więc nie ma problemu...

    1. Dzieki... , Clobol 19/07/02 22:51
      ...za rade

      Nic nie moge wymyśleć :-)

  3. zapewne obrazki , NimnuL-Redakcja 20/07/02 08:47
    na tapety znajduja sie w innym katalogu niz /windows/web/background (jesli to Win2k oraz /windows/backgroung (jesli dobrze pamietam pod win98) .
    wiec albo przekopiuj do tego katalogu albo szukaj po dysku przez "Przegladaj" ... ja mam na zupelnie innym dysku tapetki - po co zasmiecac systemowy ?

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. a moze poprostu , Outsider 20/07/02 09:58
    wylaczyliscie Active Pulpit, a tapety nie byly zapisane w formacie bmp.

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL