Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 33141 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Minelo kilka dni od ukazania sie S.P 1 dla win XP i jakie sa Wasze uwagi?? , speed 19/07/02 23:18
Ja uzywam Service pack 1 v.1073 ,jedna pozytywna rzecz to to ze dziala ustawienie odswierzania w D3D ,dalej nie dziala w openGl . Niezadowoleni bede ci ktorzy graja w 3DMark2001SE
spadek (umnie) okolo 150 ponktow. Natomiast w grach jest OK.
Poprawila sie wydajnosc SCSI HDD (z tego jestem zadowolony) ,jak na razie nie widze zadnych negatywnych zjawisk . Jakie sa wrarzenia Tych ktorzy odwazyli sie i zainstalowali S.P 1 1073???

  1. Ja kiedys instalowalem bete ;) , Setlerin 19/07/02 23:21
    i prawie mi system umarl (szczegoly w archiwum :) . A to juz jest final ?

    Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

  2. czy to mozna instalowac na polska wersje ? , Meteor 19/07/02 23:24
    czy trzeba poczekac ? To jest kumulatywny sp tych wszystkich poprawek z windows update ?

    Sorry za lamerie..

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

    1. Chyba tak , Setlerin 19/07/02 23:25
      to jest wszystko to co sie ukazalo na Windows Update + pare nowych latek :)

      Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

      1. Zeby bylo jasne , Setlerin 19/07/02 23:26
        chyba tak odnosi sie do tego, ze chyba to jest zbior wszystkich latek z WU. Bo jesli chodzi oto, czy mozna zainstalowac SP1 na XP PL to chyba trzeba poczekac na polska wersje ;)

        Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

  3. Nie jest to jeszcze finalna wersja ale blisko , speed 19/07/02 23:37
    to nie tylko zbior latek ale sporo nowych rzeczy , ktore nie sa dostepne w latkach.
    ja sobie "sprawdzam" bety S.P1 dla win XP i nie mialem czegos takiego aby system nie wstal . moze byc jeden problem na piratach lepiej tego nie robcie chyba ze dokladnie wiecie jak bez polaczenia uaktywnic system.

    1. U mnie nie tyle, ze nie wstal , Setlerin 19/07/02 23:39
      co mocno sie krzaczylo ;)

      Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL