Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 33210 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakie parametry przy głośnikach ? , peress 20/07/02 10:40
Mam pytanie nastepujacej tresci Jakie parametry powinienem brac pod uwage kupujac głosniki komputerowe. Interesuje mnie zestaw 2.1 i wyzej . Jak oceeniacie zestaw Samsung 5100 , moze znacie jeszcze jakies dobre zestawy . Z gory dzieki za odp.

peress

  1. Dopis , peress 20/07/02 10:42
    Co sądzicie o zestawie CREATIVE CAMBRIDGE SOUNDWORKS FPS 1000 (cztery satelitki + subwoofer)

    peress

  2. dobre głośniki , JOY 20/07/02 11:13
    Wszystkie Samsungi i Creativy z subwooferem grają przyzwoicie, unikaj Yamady, Mediatecha itp wynalazków.
    A tak naprawde fajnie to grają B&W ;-)

    No i skończyło się rumakowanie ;-)

  3. głośniki , InterSowa 20/07/02 11:52
    Tak sound blaster jest very ok. Ale zależy do czego chcesz używać. Jeśli do grania to ok, ale jeśli masz wyższe wymagania to tylko amplityner digital soround + prawdziwe głośniki. Efekt zajebisty. Miałem zaszczyt ( :-) ) używać tego i tego głośniczki komputerowa dają fajne efekty i odsłuch no i są o wiele tańsze niż zestaw w/w , ale brakuje tej dynamiki. Ale po kroczku do celu jak ktoś usłyszy ten słabszy dzwięk to nabirze smaku na lepszy :-). Pozdrówka.

    Problemy są piękne,
    bo odpowiedzi dają nam wiedze...
    InterSowa

  4. mam 5100 - dla mnie super... , Saszkin 20/07/02 12:40
    Nie jestem audiofilem i jak dla mnie graja bardzo dobrze.
    Wiadomo ze to nie to co amplituner i kolumny powiedmzy 200W ale jak juz wspomnialem dla mnie super.

    pozdroofka,
    Saszkin

  5. SMS5100 , NimnuL-Redakcja 20/07/02 14:48
    znakomite głosniki - IMHO lepszcyh w tej cenie nie znajdziesz ...
    Jesli juz 4 punktowe to Creative FPS1600 (okolo280zl) ... tych FPS100 nie kupuj - sa starym modelem ....
    Jesli jednak 2.1 to tylko te Samsungi ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  6. mialem kiedys 5100;) , Ament 20/07/02 18:37
    graly rzeczywiscie dobrze jak za ta kase (drewniany sub) ale teraz sie przesiadlem na Inspire 5300 i Audigy. Opad szczeki;) Przy demie z 3DMark2001 i tej muzyczce trzesa mi sie szybki i szklaneczki od whisky;-)))

    I
    -AMENT-
    I

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL