Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 33091 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

linux dla laika :D , no13 20/07/02 13:22
j.w. którego wybrać (obowiązek, musi być po PL), jak zainstalowac i takie podstawowe info @ moze jakies informacje na jakiejs stroncie? bo neistety nic nie moglem znaleźć

Iron Maiden

  1. mandrake , ulan 20/07/02 13:27
    instalator i sam sys jest spolszczony. Przy instalacji postępować zgodnie z napisami na planszacg i zdrowym rozsądkiem, Instalacja mandraki jest tak prosta jak windozy.

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

    1. który wybrac? , no13 20/07/02 13:49
      ftp://sunsite.icm.edu.pl/pub/Linux/distributions/
      kolega nizej podal nika do ftp z dystubucjami, którego wybrac? (zalezy mi na wielkosci pliku) (isdn!!) ale jak trza to trza

      Iron Maiden

      1. Mandrake 8.2 , ulan 20/07/02 18:25
        iso, wypal sobie płytki i bedziesz miał dyski instalacyjne. ni, niestety ściąganie trochę zajmie czasu.

        pozdr. ułan vel ulan
        "Uwielbiam zapach napalmu
        o poranku..."

        1. jest on po polsku? , no13 20/07/02 19:18
          ... zassyam to PPC z tego katalogu co są 2 cd, dobre bedzie?

          Iron Maiden

          1. PPC??? , PKort 20/07/02 21:14
            No, to gratuluję wyboru....

            Heavy Metal or no metal at all
            whimps and posers - Leave the Hall !!

            1. to źle ????? , no13 20/07/02 22:49
              kurde plzzzzz niech ktos powie cos jeszcze....

              Iron Maiden

              1. Ja używam SuSe 7.2 ( po polsku ) i 8.0 (english :-( ). , InterSowa 22/07/02 10:14
                trudny , inny ale jest świetny. Tyle sofu co on ma na płytkach to chyba żaden nie ma (7xCD-ROM lub 1xDVD ).

                Problemy są piękne,
                bo odpowiedzi dają nam wiedze...
                InterSowa

      2. Nie musisz ściągać z sieci. , InterSowa 22/07/02 10:10
        Idź do jakiegoś kolportera prasy lub do kiosku. Kup gazetkę LINUX w niej przeważnie są już płytki. Ale to różnie bywa. Czasem taka dystrybucja a czase inna. Ale mając gazetkę możesz zamówić numer archiwalny w którym jest to co szukasz. Wyjdzie taniej i bez stresu. Pozdrówka.

        Problemy są piękne,
        bo odpowiedzi dają nam wiedze...
        InterSowa

    2. i jest łatwy , InterSowa 20/07/02 18:16
      Jest łatwy w obsłudze

      Problemy są piękne,
      bo odpowiedzi dają nam wiedze...
      InterSowa

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL