Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 12:03
 » Liu CAs 12:00
 » Bonifacyz 11:58
 » cVas 11:57
 » Ramol 11:51
 » DJopek 11:39
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17

 Dzisiaj przeczytano
 37979 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z modemem , arturo 20/07/02 16:47
Po zainstalowaniu modemu przy probie polaczenia pokazuje sie nastepujacy komunikat: SM56 Hardware Warning!/ Unable to support current country setting. Change country to USA in tray helper application. Dodam jeszcze ze ten modem to pentagram omen2 56i. Moze ktos wie jak temu zaradzic?

  1. No przeciez pisze , zzenek 20/07/02 17:42
    No przeciez ci pisze, ze nie moze supportowac aktualnego ustawienia regionalnego, i ze musisz zmienic kraj (w tray helper application, zostaw te walizki), czyli gdzies na trayu (to tam gdzie masz godzine i date, prawy, dolny rog ekranu),..

  2. Pentagram Omen II??? , PaWiAn 20/07/02 18:41
    Jeżeli tak to z www.mmv.com.pl ściągnij najnowsze stery i problem znika.

    1. jest , PaWiAn 20/07/02 18:46
      jeszcze inne rozwiązanie tego problemu bez ściągania sterów. Dokładnie nie pamiętam jakie ale podgrywa się coś ze sterów od ME. Zgaduję masz Wina 98??? Bo tylko z tymi ten problem występuje.

  3. aby rozwiazac ten problem [i wiele innych] dobrze by sie bylo zapoznac ze slownikiem... , McKania 20/07/02 18:46
    ang-pol

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

    1. Wiem co znaczy ten komunikat , arturo 21/07/02 12:48
      jednakze zastosowanie sie do niego nic nie daje, dlatego pytam.

  4. mhahaa, prawdopodobnie.... , no13 21/07/02 00:26
    .... to nie masz zainstalwanych sterów do VIA 4inXXXX, mialem podobno kiedys problemy z tym modemem (modemy wew. suxx) ale nie wiem co jesli nie to :)

    Iron Maiden

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL