Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » DJopek 13:36
 » Visar 13:35
 » rooter666 13:33
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » cVas 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 42436 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

HP940 i problem pod XP , rrafaell 22/07/02 10:36
Jakis czas temu zakupilem te drukarke i bylo wszystko OK (pod XP jaki pod 98). Wczoraj podczas wydruku zaciela mi sie kartka (zdarza sie) i od tego czasu mam z nia problemy. Instalacjka przebiega pomyslnie, drukuje sterone testowa i wszytko OK jest do momentu pierwszego wylaczenia. Po ponownym wlaczeniu drukarka juz nie drukuje. W statusie ma "offline" Gdy recznie przelacze na "gotowy" to wyskakuje blad wydruku. Sprawdzalem przed chwila w sytemie 98 i chodzi bez zarzutu. Czy mozecie mi pomoc? thx

Użytkownicy wszelakich
procesorów
łączcie się. :-)

  1. zobacz na stronie , Meteor 22/07/02 11:28
    HP czy od momentu wydania sterownikow nie bylo nowych albo patcha do sterownikow. Podobny problem mialem z moim LaserJetem. Tytlko ze on nie chcial drukowac dokumentow z A. readera otworzonego w IE.

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

    1. ale , rrafaell 22/07/02 13:43
      ona do wczoraj chodzila bez problemu, nie wiem co sie stalo, ze tak sie dzieje. Wiec to nie jest raczej wina sterownikow. To samo sie dzieje przy sterownikach domyslnych instalowanych prze windowsa.

      Użytkownicy wszelakich
      procesorów
      łączcie się. :-)

  2. dodam jeszcze, , rrafaell 22/07/02 13:46
    ze drukarka jest podlaczona do USB, a panelu sterowania/sytem nie moge znalezc drukarki.

    Użytkownicy wszelakich
    procesorów
    łączcie się. :-)

  3. no wiec , Wasabi 22/07/02 14:02
    po pierwsze sprawdz czy drukarka nie wywala bledu kardridzy
    (otwoz klapke i zobacz w jakie sie pozycji ustawiaja)
    dwa jak drukarka wywali blad to z wiersza polecen wpisz
    print>usb1 gdzie 1 to numer portu jak dalej nie ruszy
    to jak drukarka wyswietla blad druku to na zywca ja wypnij z kompa i wylacz z zasilania - rebootnij system bez drukarki odinstaluj potem dalej odpieta od kompa drukarke wlacz wyjmij tusz i wsadz spowrotem jak ruszy ustawienie glowic to podepnij do kompa zainstaluj najnowsze stery jak pujdzie to dobrze jak nieto do servisu

    Nothing to see here

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL