Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 14:59
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09

 Dzisiaj przeczytano
 45862 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Po czym wizualenie poznac karte talk&ring? , ZiGI 22/07/02 15:05
... tzn. czym tak karta rozni sie od zwyklej sieciowki?

Pozdrawiam.
Igor

  1. uff , ksiaze 22/07/02 16:41
    chyba tokenring a nie talk&ring to po pirwsze i nie jest to karta a rodzaj struktury/dzialania sieci, jest podobna do struktury pierscienia z tym ze prawo nadawania ma ten komputer ktory w danym momencie ma tzw. tokena czyli ciag bajtow uprawniajacy do nadawania.

    1. ok ... , ZiGI 22/07/02 17:52
      tyle ze sa karty, ktore obsluguja tylko ten rodzaj struktury sieci, zatem bycmoze roznia sie czyms wizualnie od zwyklych, o co tez pytalem.

      1. to moze chodzi , ksiaze 23/07/02 07:39
        ci o gniazdo AUI (chyba tak sie nazywa) w bardzo starych kartach sieciowych wyglada jak port midi/joystick w kartach muzycznych.

  2. Może chodzi ci o BNC. , InterSowa 22/07/02 17:51
    Rozpoznanie : Złącze BNC :-). Pozdrówka

    Problemy są piękne,
    bo odpowiedzi dają nam wiedze...
    InterSowa

    1. niestety nie ... , ZiGI 22/07/02 17:53
      z pewnoscia nie jest to sprawa gniazda bnc

      ... ale dzieki.

      1. Tak mój kolego, , InterSowa 23/07/02 11:06
        Właśnie po tym złączu poznasz czy kartam ma tokenring. W tych sieciach to była koniczność. Ale czy AUI też tego niewiem napewno (chodzi mi o czas karty, tam standarty się zmieniały). Możesz się przekonać o tym w dokumentacji karty. Poszukaj czy karta obsługuje protokół IEEE 802.5. Tak jak ksiaze napisał że jest to sieć w strukturze pierścienia , a tylko BNC i AUI pracowały w ten sposób. RJ-45 też można zmusić do tego ale po co cofać się w rozoju. Pozdrówka dla wszystkich.

        Problemy są piękne,
        bo odpowiedzi dają nam wiedze...
        InterSowa

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL