Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » KHot 14:54
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09

 Dzisiaj przeczytano
 45755 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

bardzo pilne! w jakim sklepie i-netowym mozna kupic 256 mb ramu pc 2700 cas2 ? , McKania 22/07/02 16:50
glownie wlasnie chodzi mi o cl2, bo praktycznie w zadnym sklepie nie jest opisane czy to cl2 czy 2,5

no i oczywiscie chodzi mi o to, zeby to bylo w miare tanio [najlepiej zeby to byly jakies noname'y dobre:) - wielu z Was chwali np. elixiry - wiec gdzie takowe kupic?]


a jesli ktos chcialby takowe kosci [uzywane] sprzedac, to jestem otwarty na wszelkie propozycje:) [najlepiej na maila, ew. gg-1029481, z tym ze dostepny jestem wieczorem]
[jesli komus sie ten powyzszy akapit nie podoba to sorry, wiem, ze to nie gielda, ale potrzebuje ta pamiec jak najszybciej]


pozdrawiam

Kania

config: skóra, fura i coreDuo ;)

  1. nie mozliwe abys spotkal noname DDR PC2700 CL2 moze za jakis czas ale teraz niema , speed 22/07/02 18:43
    Markowe i to drogie pamieci mozna spotkac PC2700 CL2 .
    To sa fabrycznie przystosowane do takiej pracy mozna spotkac inne markowe ktore sa selekcjonowane i modol jest przystosowany do pracy w CL2 . samo CL2 to jeszcze nie najwaniejsze wazniejsza zecza jest funkcja DRAM Access nie wszystkie Biosy plyt umozliwiaja zmiane tego parametru ale jak jest i ustawimy na 2T to pamiec dostaje dobrego 'kopa'
    znacznie lepszego jak ustawienie DRAM Command Rate na n.p 1T. Tak ze jak chcesz kupic dobre pamieci ktore sa juz przygotowane na to aby pracowac na ostrych ustawieniach to niestety ale trzeba troche wydac i to w okolicach 400-450zl za PC2700 CL2

    1. o dzizzzz??? dlaczego ja napisalem 2700??? CHODZI MI o 2100!!!!!!! , McKania 22/07/02 20:34
      o ja glupi!!!!@#$@#$@#$@#$@#


      czy teraz mi ktos pomoze????

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

  2. No to kurna teraz mowisz??!! , Grolshek 22/07/02 23:41
    A ja sprzedalem Microny,te co wiesz....te dobre:(
    Nie mogles sie zglosic dwa tygodnie temu???

    ***** ***!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL