Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 14:59
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09

 Dzisiaj przeczytano
 45850 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kto gra w neverwinter? , Ament 22/07/02 17:26
Chodzi mi o to ze wlasnie zaczynam batalie;-) (dopiero teraz - wczesniej brak czasu) i zastanawiam sie jaka postacia rozpoczac? Generalnie zawsze lubie barbarzyncow, ale tutaj moze bedzie ktos inny lepszy? Jakies sugestie?

pozdr

I
-AMENT-
I

  1. Wizard. , Grolshek 22/07/02 17:35
    Inteligencja bardzo sie przydaje.Ja zrobilem takiego ze nawala z luku jak ranger(18Dex),lazi z pantera przy boku i wynajetym zlodziejem.

    ***** ***!!!

    1. ja gram podobnym , Holek 22/07/02 18:11
      wizard, nawala z luku i ma zlodzieja (tommy)

      ale w sumie najlatwiej gra sie chyba rycerzem zwyklym

      ogolnie gierka super

      "...here I am on The Road again..."

      1. super? , Ament 22/07/02 18:29
        ja zawsze wale w shootery ale ten rpg powalil mnie na kolana;) Klaniam sie panom z bioware...

        I
        -AMENT-
        I

  2. Z reguly gram , coobav 22/07/02 18:08
    krasnoludem fighterem lub barbarzynca. Zrobilem 3 levele barbarzyncy, a pozniej juz tylko Rogue (duzo skilli przydatnych)

    Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
    Legion5 R7-5800H, RTX3060

  3. a ja gram chyba Trollem , Piter 22/07/02 19:51
    mówię chyba bo nie grałem w tą grę od 2 tygodni jakoś. Mój zielony przyjaciel natrzaskuje wredne ryje ze swojej Halabardy +1 a do pomocy ma innego współziomka z podwójną siekierą - obaj to barbarzyńcy. Na razie zero praktycznie problemów, tylko przy bossach trzeba się trochę natrudzić.

    "Uspokój się! bo zobaczysz,
    dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

  4. half-elven monk , Seadog 22/07/02 20:40
    grałem człowiekiem-fighterem i doszedłem do połowy rozdziału II, ale miałem fatalny pad systemu (20 GB danych, w tym jedyny egzemplarz magisterki, materiały do doktoratu, handouty dla uczniów i studentów... poszły się paść - prawie, odzyskałem dokumenty dzięki Easy Recovery) i teraz kończę rozdział III mniszką... wymiata, na poziomie 19 kilkanaście sekund i po smoku :) gołymi rączkami :)))

    http://nadobranoc.weebly.com/

    http://ciii.blogspot.com/

    1. poprawka , Seadog 23/07/02 02:26
      ten smok był niebieski i na poziomie 18 go załatwiła moja Atrofia Peregrynacji... ale później były inne smoki i trudności znacznie (!) większe... ale do pokonania

      http://nadobranoc.weebly.com/

      http://ciii.blogspot.com/

  5. Ja pamiętam, że , PKort 22/07/02 22:55
    w takich grach zawsze największym (ale i najprzyjemniejszym) wyzwaniem była gra elfim trójklasowcem - fighter/mage/thief - kombinacja zabójcza (na niskich poziomach dla postaci, na wysokich dla przeciwników) - ten to potrafił wymiatać...

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. Spoko... , Grolshek 22/07/02 23:05
      ...sprobuje sie i tak:)
      W koncu to nie jest gra na dwa tygodnie...

      ***** ***!!!

  6. gralem paladin / fighter , radas 22/07/02 23:45
    ale tak ogolnie gierka mnie rozczarowala ..wolalem bg2 druga edycje a nie te zasady , poczekam na dodatek moze bedzie lepszy

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL