Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 14:59
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09

 Dzisiaj przeczytano
 45846 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

w czym tkwi problem? , tekknik 22/07/02 19:55
kupiłem nową płyte główną (MSI KT3-Ultra ARU), podpiołem wszystkie komponenty i power up. Jako że mam dwa systemy operacyjne ME i XP spodziewałem się po starcie, że poproszą o sterowniki. Wszystko poszło jeżeli chodzi o ME wg przewidywań, ale jak się XP odpaliło to totalna amba, pojawił się ekran logowania jednak ani mysz ani klawiatura nie reagują (obie są na PS/2) nawet w trybie awaryjnym. Czy można jakoś z tego wyjść bez reinstalacji ?

Desert Eagle .50 AE
http://www.youtube.com/watch?
v=BWZFaiTdKwM

  1. A jaką miałeś wcześniej płytę? , sebtar 22/07/02 21:25
    ???

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  2. najprawdopodobniej , glewik 22/07/02 22:37
    zadzialalo zabezp. windy xp ktore nie pozwala za bardzo zmieniac konfigu i czeka cie instalka :) albo wlozenie starej plyty wykasowanie all uzadzen z menadzera w trybie awaryjnym i ponowne uruchomienie kompa z nowa plyta (osobiscie tak jeszcze nie robilem ale kilka osob juz tak czynila i nie placze).

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  3. reinstalacja .... , tekknik 22/07/02 23:37
    okazała się konieczna, moja poprzednia płyta (abit KT7) miała w inny sposób skonfigórowane zasoby (ACPI OFF) i w XP też ACPI OFF, tak więc system zbaraniał - nie pomogło wyłączenie ACPI w nowej. Takim sposobem mam fresh XP i to chyba nawet lepiej :)

    Desert Eagle .50 AE
    http://www.youtube.com/watch?
    v=BWZFaiTdKwM

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL