Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 17:47
 » acd 17:46
 » Sherif 17:43
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 55868 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

OT - problem z motorem , Kedzior 24/07/02 16:16
Mam jawe 50 ( stare to jak ciul ale cóż :) i mam z nia problem. Mianowicie jak jest zimna to pali z perwszego kopniaka , natomiast jak odpali to pochodzi z pól minuty i gasnie. Po czym juz nie da sie jej odpalic. Sprawdzalem cala elektryke i nic wymienilem gaznik i tez nic dalej to samo
sory ze na tym boardzie ale siedze tylko tutaj

z góry dzieki
pozdrawiam
steve

pufff

  1. sprawdzales iskre jak jest cieply? , speed 24/07/02 16:31
    sprawdz tez kompresje , obiaw dos typowy dla dwusuwow.
    Czesto zdarza sie ze po nagrzaniu boczne uszczelniacze nie trzymaja i sa wielkie trudnosci z uruchomieniem . Na koniec zostaje tradycyjna metoda 'na pych' :))

  2. chyba już beret nie tak funkcjonuje , Zryty_Berecik 24/07/02 16:31
    patrze post : " OT problem z monitorem "
    właże czytam a tu o jakimś motorze ????? WOSSUP ?
    patrze jeszcze raz a tu : problem z "motorem"a nie "monitorem" ?
    to chyba nie jest normalne i zdarza misie czesto :) ( widzieć inne słowa niz są w rzeczywistości

    1. To sie nazywa po prostu... , Setlerin 24/07/02 17:09
      ...MaTrIx ;)

      Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

    2. hehe mi takze sie wydawalo ze o monitorze jest , Thadeus 24/07/02 17:17
      wchodze a tu takie cus :)

      ...

    3. Nie martw się... , Umek 25/07/02 00:58
      nie ty jeden masz takie ... przekłamania :))))

  3. moze , JanoszW 24/07/02 16:34
    podkrecales ja i sie przegrzewa, a potem bezpiecznik termiczny nie pozwala jej sie uruchomic dopoki nie wystygnie.

  4. Sprawdź kondensator w instalacji , sebtar 24/07/02 18:30
    zapłonowej - o ile oczywiście jest taki (nie wiem, jawy chyba nigdy w życiu nie widziałem i na motocyklach to się nie znam), bo u mojego znajomego w samochodzie jak ten kondensator się rozgrzał od silnika to go przebijało i szlag trafiał zapłon...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  5. Hym... , Sas 24/07/02 19:31
    Na moje oko to za puźny zapłon (ale musiałby być bardzo rozrególowany)... lub kondesator. Może być uszczelka między gaźnikiem a cylindrem, dzieje się tak jak jedna szpilka jest luźna itd... Inna możliwość to licha świeca która po rozgrzaniu odchyla elektrode. Jeszcze inna to za dużo oleju wlałeś do mieszanki lub jest dziwny olej :). Może zapchany kranik lub uszczelka się postrzępiła i zapchała zawór. Filtr powietrza przedmuchać lub coś w komorze tłumiącej ssanie... tyle mi przyszło do głowy.

  6. może rzeczywiście... , XTC 24/07/02 19:40
    jakieś z niewłaściwego materiału śruby, szpilki, nakrętki trzymające głowicę - źle dobrana rozszerzalność i jak ciepły to rozszczelnia się (obadaj czy nie wypluwa nic spod głowicy)...

    Linux

    1. podkładki... , XTC 24/07/02 19:41
      też są istotne...

      Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL