Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » cVas 20:42
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 62834 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mustek BearPaw 1200 USB Pomocy!!! , PaWiAn 25/07/02 16:58
Mam problem bo ciotka przywiozła do mnie do domu swojego kompa żeby przeinstalować jej wina i zainstalowalem jej XP i niespodzianka do skanera dołączone są tyko sterowniki do 98 i pokrewnych. Natomiast co dziwne nie ma sterów do NT/2000/XP. Chciałem pobrać stery ze strony Musteka a tam wyskoczyło mi debilstwo żeby podać dwie pierwsze litery z kodu kreskowego który jest pod skanerem żeby pobrać sterownik. Bardzo jest to mądre bo komp jest teraz w Warszawie a skaner we Wrocławiu i nie mogę i nie mam dostępu ani do skanera ani do kodu pod nim. Jeżeli ktoś z was ma ten skaner to proszę o podanie mi tych literek albo proszę o podanie linka do jakiejś strony na której jest ster do tego skanera pod xp i nie trzeba mieć kodu ani innych pierdalansów.
Thx.

  1. ... OZ ... , Ukash 25/07/02 19:07
    u mnie przynajmniej takie sa...
    i zadzialaja bo sam dzis sciagalem :-)

    Ukash
    (z twarzy podobny zupełnie do
    nikogo)

  2. u mnie sa , glewik 25/07/02 22:12
    HY ale niewiem czy beda dzialac bo ja mam wersje 600CP

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  3. leży u mnie , vaneck 26/07/02 15:44
    na biurku i skanuje, pod XP :)
    Cała sztuczka polega na zmianie jednego wpisu w rejestrze:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion
    zmieniasz wartość ProductName z "Windows XP" na "Windows 2000", restart i instalka sterów od win2k. Po instalacji zmień wpis w rejestrze na winXP. I musi działać :-)

    A little less conversation, a little more action
    please

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL