Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:36
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18

 Dzisiaj przeczytano
 65406 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

gdzie polecanie ogloszenie zamiescic o sprzedazy plyty glownej , acd 26/07/02 14:43
No wlasnie

>>> We are The BOARD. Resistance
is futile.<<<

  1. na wgk , Druzil 26/07/02 14:53
    Szybko i zawsze ktos zadzwoni.
    Na giełdzie TCP nigdy nic nie sprzedałem :)

  2. troche zmiksowales temat :-) , NimnuL-Redakcja 26/07/02 15:10
    poprawniej byloby "gdzie polecacie zamiescic ogloszenie..."
    bo 3 razy czytalem ten temat i nie skumalem o so chosi :-)
    Zamiesc tutaj na gieldzie, w Allegro i u siebie w miescie - ja zamiescilem u siebie w miescie (ogloszenia w Polo Market) ze sprzedaje grafe - GF2Pro i 3 dni pozniej byl klient :-)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. Fakt, acd przemówił językiem , sebtar 26/07/02 15:52
      Yody - płyta głowna sprzedać chcieć, kłopotów wiele może wywołać to ;)

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. :)))))) , McKania 26/07/02 16:12
        acd zastosować fucktycznie inwersja nietypowa nieco:)

        config: skóra, fura i coreDuo ;)

  3. ja tam polecam allegro , McKania 26/07/02 16:13
    pare dni temu sprzedalem CLAPa za 212.50:)

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

  4. acd, nadal masz problemy:))))) , McKania 26/07/02 16:21
    w swoim ogloszeniu na wgk nie napisales, co wlasciwie sprzedajesz:)

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

    1. wlasnie , Druzil 26/07/02 16:50
      Nie dośc ze nie napisał co sprzedaje to jeszcze nie podał ceny.
      Ja na ogłoszenia bez ceny wogóle nie zwracam uwagi...

      1. alkohol to , acd 28/07/02 07:37
        zdrowie :)

        >>> We are The BOARD. Resistance
        is futile.<<<

  5. :))) , Iza WGK 26/07/02 18:08
    :)))

    How fortunate the man with none ...

    1. hmmmm...... a moge spytac o co chodzi?:) , McKania 26/07/02 19:06
      jw.

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

      1. eh..nic. Ciesze sie, ze , Iza WGK 26/07/02 19:23
        z tego co napisano jak Druzil napisal, ze jak zamieszcza ogloszenia na WGK, to dzwonia do niego. No po prostu mnie o cieszy, ze ta "giełdka" funkcjonuje...

        How fortunate the man with none ...

        1. :)) , Druzil 26/07/02 19:27
          No to ja sie ciesze ze ty sie cieszysz :))

          1. a juz niewiecej ... , acd 28/07/02 07:38
            ... radochy to mam ja ( mam kilku klientow ktorzy ccha wziac za 400 z moim wyslaniem )

            >>> We are The BOARD. Resistance
            is futile.<<<

            1. ?????? a ja myslalem ze te 212 pln za mojego CLAPa to fux jakis..... , McKania 28/07/02 13:16
              jw.

              config: skóra, fura i coreDuo ;)

              1. a ja się ucieszyłem z 200zl , Pinokio 28/07/02 15:12
                za Clapa/Allegro/m-c temu :) toż to jeszcze większa klapa :]

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL