Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18

 Dzisiaj przeczytano
 65611 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z kością sdram , DirT 26/07/02 22:33
mam abita be6 i po wsadzeniu do niego kości 256mb widzi ją jako 128mb czy to wina płyty czy zwalona jest kość (u kumpla działa normalnie) można to w jakikolwiek sposób naprawić

  1. Jezeli u qmpla dziala to problem lezy u Ciebie... , Ramen 26/07/02 22:48
    Sproboj wsadzic ja w inny slot, ewentualnie ustaw jak najbardziej pasywne ustawienia w biosie. Zawsze tez mozesz ja przetestowac programem Goldmemory (www.goldmemory.cz- chyba)

    Tu był podpis

    1. upss, zapomnialem dopisac, ze stawiam na problem z biosem , Ramen 26/07/02 22:49
      Pozdrowka

      Tu był podpis

  2. hmm , Wasabi 26/07/02 22:49
    mozeliwe ze 128 to max co ta plyta wykrywa w jedenej kosci -
    proponuje zaczac od update`u BIOSa

    Nothing to see here

    1. .., , DirT 26/07/02 22:58
      właśnie sięgnołem po info do instrukcji oraz na strone abita i abit be6 nawet bez updatu biosa (mam ostatni) wspiera moduły 256 megowe i może mieć na 3 slotach 768 mega, spróbuje skołować inną kość i zobacze wtedy

  3. Może kość jest 256bit? , PKort 26/07/02 22:55
    BE6 to konstrukcja na i440BX, który obsługiwał tylko kości 64bit.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. jak to rozpoznać , DirT 26/07/02 22:59
      która kość jest ilu bitowa?? czy jest to na kościach gdzieś zaznaczone

  4. Problem jest w tym , konto-usuniete1 26/07/02 23:27
    ze ta plyta nie widzi kosci dwu lub jednostronnnych ( juz nie pamietam). A ty jaka masz kostke?? Ale chyba razcej problem jest z dwustronnymi modulami 256 mb.Musisz kupic kostke jednostronna ( lub dwustronna jesli mi sie popierniczylo) - ale chyba czaisz o co biega. :)
    P.S. sam mam taka mobo

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

  5. I płyta i kość jest dobra , Jan 26/07/02 23:31
    Bx nie jest w stanie obsłuzyc diima jednostronnego (dlatego widzi tylko połowę). Musisz zmienic albo płytę albo kość.

    ...

  6. Potrzebujesz 2 stronne pamieci , Wolek 26/07/02 23:40
    dokladniej uklady pamieci powinny byc rozmieszczone po 2 stronach plytki.

    Pozdrawiam !

  7. dwustronny spróbuje.... , DirT 26/07/02 23:56
    mam nadzieje że pomoże jutro dam odpowiedź czy działa, mam nadzieję że zadziała

  8. heheh to jednak odwrotnie:) , konto-usuniete1 27/07/02 07:18
    Sory za zmylke:)

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

  9. TEMAT ZAMKNIĘTY ! , DirT 27/07/02 14:47
    dwustronna zadziałała dzięki za pomoc

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL