Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:40
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18

 Dzisiaj przeczytano
 65557 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kto byl juz nad morzem? , JanoszW 27/07/02 14:02
poprosze o ceny i lokalizacje tanich domkow 2-osobowych (bez zadnych luxusow) w fajnej okolicy.

  1. pomogłoby , , Druzil 27/07/02 23:44
    Gdybyś napisał o jakie morze ci chodzi :-)

    1. wygląda na to że ... , Yosarian 28/07/02 09:24
      obojętnie jakie byle domek i okolica spełniały podane warunki ;-))

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

  2. ehhh , JanoszW 28/07/02 18:05
    z wami to sie tak rozmawia :P

    1. no to może wyprawa na Borholm , Yosarian 28/07/02 20:39
      mała, schuldna wysepka, tania, ładne domki proste i funkcjonalne domki ale chyba tylko na 4 osoby

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

    2. widać , Agnes 29/07/02 01:19
      ci, co nad morzem, to nie na domki reflektowali. Byłam nad morzem co prawda już, ale prywatnie i nic nie płaciłam. Ale wiesz co, przypomniałam sobie... parę lat temu byłam w Międzyzdrojach i tam są pola namiotowe. Oprócz rozbicia namiotu oferowały wynajem domków, bez luksusów, ale porządne, dwu i trzyosobowe. Co ciekawe, ceny za namiot (tzn. za rozbicie) i za domek były porównywalne! I nie wiem, czy miało wagę to, że to było po sezonie (wrzesień), ale tak czy siak polecić czystym sumieniem mogę, choćby ze względu na prześliczne okolice i czyste, ciepłe morze.
      pozdrawiam

      Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
      Fizyk, a to jego Meta...

      1. przypomniałas mi o , Yosarian 29/07/02 01:49
        Dziwnówku, tuż przed Diwnowem, taki mały kemping w lesie, sa i miejsca namiotowe i domki z drewna, natryski i wc ogólno dostępne, plaża blisko a na rybke to mżna było spacerkiem do Dziwnowa dojść

        All the best people in life seem to like
        LINUX.
        Steve Wozniak

  3. Ja byłem. , JaccekZ 30/07/02 08:13
    W domku było kilka pokoi 2-osobowych. Koszt 25 zł od dorosłego + 12 dziecko. Miejsce posadowienia domku - Karwia (6 km od Jastrzębiej Góry).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL