Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:39
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18

 Dzisiaj przeczytano
 65503 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problemy z kompem - lakomstwo na fps , Yog-Sothoth 27/07/02 20:27
Otoz to, od ostatniego padu partycji systemowej XP (odzyskanej) w kazdej grze zaobserwowalem spadek fps co jakies 30sek (co gra - inaczej), przez okolo 8sek fpsy np. w CS spadaja do 12, w NWN takze choc pewnie wiecej, nawet jakas gra zajmujaca 1,5mb sie krzaczy :)
System byl instalowany od nowa, kazdej partycji zaaplikowalem Defrag+Checkdisk i nadal to samo... teraz tak mysle, ze to moze nei wina dysku, tylko procek moze pada, co myslicie o tym?
Procek to Celek 400@500 a dysk to Seagate Barracuda II ATA66 pracujacy na ATA33
Jakby pechu malo, to jeszcze monitor sie wypala :D Robi sie coraz bardziej rozowo (na ekranie :) , moze wiecie, jak przelaczyc monit w tryb czarno bialy?
Thx

wrong fool!

  1. hmm , GULIwer 29/07/02 11:38
    cio do b-w monitora to tak na szybko w ustawienaich grafy suwak cooler max w lewo, chociaz obadaj wtyk bo kiedys miałemw pracy model zielonujacyi sie okazało ze jeden wtyk był odgiety po nastawieniu nózki problemy zniknęły. Co do przeskoków to moze cos robi logi z zapisem co 30sek. zobacz co masz odpalone w tle
    BTW musze sie kiedys wprosić na CSa żeby zobaczyc jak gra elita i porównać do tego co 8 ode mnie z LAN robi. czy dobze czy źle bo opinie sdą rózne

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL