Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 00:07
 » Bonifacyz 23:53
 » JE Jacaw 23:47
 » piszczyk 23:43
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 237 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy UDMA 33 obniża sprawność dysku ? , Mademan 27/07/02 21:43
Mam pytanie czy nowy dysk Barracode IV używany pod UDMA33 bedzie miał gorsze wyniki po przejsciu na ATA100 niż pracujący tak samo długo dysk pod ATA100.
Chodzi mi oto czy dysk nie zostanie wymęczony UDMA33 i nie wpłynie to na niego negatywnie
Jak ktoś wie to prosze o pomoc POZDROWIENIA

  1. Moim zdaniem , glewik 27/07/02 22:34
    powinien nawiet mieć leprze wyniki (moze nie wyniki a byc dluzej sprawny) bo był oszczedzany. ale zapewne roznic praktycznie nie bedzie.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  2. hmmm , Wasabi 28/07/02 01:09
    no czy ja wiem - nie wydaje mi sie czy na zywotnosc dysku wplywa to czy idzie "wykastrowana" predkoscia czy normalna do kturej zostal stworzony

    moim zdaniem oba i ten co zyje najpierw na 33 a potem 100 i ten co od poczatku zyje na ata 100
    umra w tym samym czasie ;]]] teoretycznie oczywiscie bo to glownie zalezy od konkretnego modelu ;]

    Nothing to see here

  3. to tak jakbys mial np. athlona xp na fsb 100 a potem dopiero na 133.... , McKania 28/07/02 04:14
    moim zdaniem nie ma to absolutnie zadnego znaczenia

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

    1. detla ... , acd 29/07/02 16:37
      ... 2 lata ?? No ,no - napisz do IBM to Cie do reklamy siakiejs wezma ;))

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

      1. errata , acd 29/07/02 16:38
        pietro nizej :)

        >>> We are The BOARD. Resistance
        is futile.<<<

        1. poczekam rok , GULIwer 30/07/02 08:16
          bede miał chyba pierwszy dysk IBM DTLA który przeżył gwarancje :))

          I'm only noise on wires

  4. hihi, a moze w tym szaleństwie jest metoda , GULIwer 29/07/02 10:39
    jutro wielki dzień dla mojego DTLA 307030. Drugie urodzinki, najpierwe chodził 9 miechów na ATA33 (BX) a dopiero jak sie przesaidłem na Solteka KAV chodzi na ATA100 :))

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL