Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 00:07
 » Bonifacyz 23:53
 » JE Jacaw 23:47
 » piszczyk 23:43
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 322 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Musepack - szał czystego brzmienia , Piter 27/07/02 22:23
Szukam ciągle miejsc z których byłbym w stanie zasysać muzykę w tym formacie. Jak narazie znalazłem tylko 1 hub w DC oraz stronkę z wyszukiwarką i bezpośrednimi odnośnikami do utworków - jednak to wciąż nic :(

Jak ktoś się zainteresuje to niech wpada: http://www.bluesights.com/sharingzone/
Oraz na hub DC : hub.aquadio.com lub aqua.pickmy.org

A wy znacie inne źródła?

PS: dziś zgrałem 2 CD Enigmy (z orginałów kupionych w Virgin) i po kompresji (--xtreme) nie słyszę żadnej różnicy w porównaniu do WAV'a - mp3 to kiszka!!

"Uspokój się! bo zobaczysz,
dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

  1. na hubie , Wasabi 28/07/02 00:56
    MusicAllOverj est sporo MPC [212.76.49.16:411]
    i na kilku innych hubach muzycznych
    a na Aqua pomimo restrykcji i tak jest sporo mp3 ;]]]

    Nothing to see here

    1. wem ja tam siedzialem z samymi mp3 jakis czas :P , Thadeus 28/07/02 09:53
      bo aklurat nie mialem mpc :)

      ...

  2. niestety jeszcze nie jest zbyt popularny ten format , TeK 28/07/02 13:44
    ale trzeba to zmienic :)

    1. podpisuję się obydwoma ręcamy ;) , Pinokio 28/07/02 15:02
      może jakaś akcja propagandowa na głównej, dla wspomożenia tej z mp3hq? :)

    2. Dlatego trzeba jak najwięcej o nim mówić , Piter 28/07/02 15:42
      choć nie miejmy złudzeń - na pewno nie pobije mp3 pod względem dostępności (tak jak nie zrobił tego ogg vorbis). Na szczęście my wiemy co dobre :)

      "Uspokój się! bo zobaczysz,
      dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

  3. a powie mi ktos ... , Olo 28/07/02 15:42
    ... jak tego drania (mppenc) zmusic do wspolpracy z EAC (0.9beta4). Bo z linii polecen nie chce mi sie bawic ...

    1. Można przez EAC , ale , Piter 28/07/02 15:47
      o wiele łatwiej zrobić to przez Musedrop - polega to na tym, że odpalasz programik, podajesz mu ścieżkę do encodera i ustawiasz jakość, potem tylko drag&drop i jedziesz!

      Zaraz ci poślę na maila.

      "Uspokój się! bo zobaczysz,
      dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

      1. dzieki , Olo 28/07/02 16:00
        dostalem i sie pobawie

        ... a tymczasem sam doszedlem co zrobic z EAC: trzeba ustawic enkoder jako "user defined" a w "additional command line options" wpisac "%s" plis ew. przed tym jakies dodatkowe przelaczniki np: "--xtreme %s"

        jak bede mial czas to sobie potestuje mpc vs mp3 (ofc presety alt only) Zobaczymy co wyjdzie ;-)

  4. gdzie jest haczyk :)) , GULIwer 29/07/02 12:00
    zna ktos charakterystyjke tego codeka wiecie co on wycina ????
    Heh bede musiał sam obadać bo lubie instrumentalne kawałki

    I'm only noise on wires

  5. to jak obadasz to podziel sie wnioskami :) , TeK 5/08/02 21:14
    123

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL