Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 00:07
 » Bonifacyz 23:53
 » JE Jacaw 23:47
 » piszczyk 23:43
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 262 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

nikt nic nie wie, ja tez nie :((((( , kungfiarz 27/07/02 23:41
Cześć!
Wszystkiego juz probuje zeby nie miec badziewia :). Pytalem na proline jakie maja radeonki i nic :(. Pytalem na polbars jakie maja Minty, odsylaja na www.mint.pl tam spytaj :(. Na allegro sa dwa do sprzedania jeden Minta ale brazowy laminat, powered by ati, koles nie wie jakie ma parametry, ale nowe na gwarancji. Jest jeszcze drugi niby oryginal tak przynajmniej mi sie wydawalo, po zapytaniu sprzedawcy napisal ze laminat jest grafitowy wpadajacy w czern, z napisem powered by ati- to co za oryginal??? ;), i na dodatek tez nie wie jakie ma parametry. Nie ma juz chyba innego sposobu na upewnienie sie na 100%(w internecie chyba nigdy takiego nie ma :))

kung ;)

  1. moze ... , Olo 27/07/02 23:56
    http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=592

    oraz

    http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=618

    opisy wygladaja rozsadnie, ale od razu przyznam ze nigdy u nich nic nie kupowalem

    1. A ja zrobiłem zakupy w zeszłym tygodniu , Świstak 28/07/02 02:50
      kupiłem płytę Abit KG7 za jedyne 220zł :) Zamówiłem w poniedziałek koło 11. Wysłali o 16, a we wtorek o 11 zapukał pan z Servisco. Byłem mile zaskoczony szybkością doręczenia przesyłki. W końcu mieszkam jakieś 500-600 km od Poznania.

      1. a była.. , pjfox 28/07/02 11:15
        owinięta w sreberka? ((((((((-:

        sory nie mogłem się powstrzymać ((((-:

        taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

        1. Niestety tylko folijka ... :( , Świstak 28/07/02 16:27
          A jush myślałem, że się sreberko przyda do interesu :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL