Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 00:07
 » Bonifacyz 23:53
 » JE Jacaw 23:47
 » piszczyk 23:43
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 230 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jestescie ostatnia deska ratunku!!! , Matti 28/07/02 00:46
Juz nie wiem co robic...Mam Barracude IV ATA 100,kabel 80 zyl i ECS K7S5A i w HD Tachu burst na poziomie 49-52 mbps. Mam W2k+SP2, drivery SiS IDE 1.01.13.0 z 14.05.2002 r. (program pokazuje UDMA 5), w Biosie (chyba) wszystko poustawiane - chociaz nie bardzo bylo co (biosik starawy bo v.1.21.06). Dysk jest sam na kablu, kazdy program pokazuje ze chodzi jako UDMA 5. System byl instalowany na dysku 3 tyg. temu (dysk nowy, instalator W2k sformatowal go przy instalacji), W2k zajmuje obecnie 1,07GB (jesli ma to jakies znaczenie). Czas dostepu chyba w normie - 15ms, uzycie procka (AMD 1600+) - 15,5%. Wiec co to moze byc??? Co jest nie tak ze bursta nie ma powyzej 70 mbps???HELP!!!!Moze jakies ustawienia w W2k (menadzer urzadzen albo cholera wie co..)

AMD 1600+ | K7S5A | 128 DIMM | BIV 40GB | GF2Ti | DVD | CDRW |

  1. ze tak spytam , Wasabi 28/07/02 01:05
    a tak konkretnie to po co Ci te 70+ ??
    pytam z ciekawosci bo jest naprawde niewiele
    okolicznosci przy ktorych zauwazysz ten brak ok 20 mbps

    sorki ze nie pomoge - ale poprostu nie wiem

    Nothing to see here

  2. sprawdź , GULIwer 29/07/02 12:07
    w innym kompie z innym chipsetem najlepje z czyms na VIA 686B bodajze (ATA100 w kazdym badź razie). bo jak jzu pisałem ze moze to jest B4 ze zmienionym firmware'em aby poprawić wydajność w RAID obnizajac niestety wydajnośc w trybi standalone
    Moze nie instaluj SisIde nie wiem co jest nie tak ale na kompie z TB1Ghz zuzycie proca jak koło 6% a było po kolei instalowane Win2k > SP2 > AGP1,09 > ATI> Fortemedia > DX 8.0

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL